آخرین اطلاعات از سنسور اثرانگشت آیفون ۸

رسانه کلیک – آخرین عکس‌های منتشر شده از بدنه فلزی آیفون ۸ نشان می‌دهد که سنسور اثرانگشت پرچم‌دار آیفون در پشت‌گوشی قرار خواهد داشت و خبری از سنسور در زیر صفحه‌نمایش نیست.

آخرین اطلاعات از سنسور اثرانگشت آیفون ۸

تاکنون خبرهای زیادی در رابطه با محل قرارگیری سنسور اثرانگشت آیفون ۸ منتشرشده است. بر اساس آخرین عکس‌های منتشر شده سنسور اثرانگشت آیفون ۸ در زیر صفحه‌نمایش نخواهد بود و این سنسور در پشت‌گوشی هوشمند قرار خواهد گرفت.

این اولین باری است که اپل جای سنسور اثرانگشت آیفون را تغییر می‌دهد و شاید این موضوع با واکنش منفی از طرف طرفداران روبه‌رو شود. همان‌طور که در عکس‌ها مشاهده می‌کنید به‌وضوح جای قرارگیری سنسور اثرانگشت نمایش داده‌شده است و محل قرارگیری آن دقیقاً پایین آرم اپل است.

آخرین اطلاعات سنسور اثرانگشت آیفون 8

آیفون ۸ دارای قابلیت شارژ بی‌سیم است و این قابلیت در صورتی ممکن می‌شود که پوشش پشت‌گوشی هوشمند از جنس شیشه باشد، به‌احتمال‌زیاد پوشش فلزی که در عکس‌ها نمایش داده‌شده است با پوشش لایه شیشه‌ای تکمیل می‌شود.

اپل می‌توانست محل بهتری برای قرار دادن سنسور اثرانگشت انتخاب کند. قرار دادن سنسور اثرانگشت در پشت‌گوشی هوشمند ظاهر آیفون ۸ را به گوشی‌های اندروید نزدیک می‌کند. قرار دادن سنسور در زیر صفحه‌نمایش ایده بسیار خوبی بود که سامسونگ هم از پس آن برنیامد و ترجیح داد سنسور اثرانگشت خود را در پشت‌گوشی قرار دهد.

ارسال نظر