نسل بعدی اپل واچ به LTE و سنسور تشخیص چهره سه‌بعدی مجهز است

رسانه کلیک – بر اساس خبرهای درز کرده، شرکت اپل نسل بعدی اپل واچ خود را با تکنولوژی LTE به بازار عرضه می‌کند، کاربران اپل واچ برای اتصال به اینترنت و استفاده از شبکه مخابراتی، نیازی به آیفون خود ندارند.

نسل بعدی اپل واچ به LTE و سنسور تشخیص چهره سه‌بعدی مجهز است

بر اساس خبرهای درز کرده از دو منبع، اپل قصد دارد تا سری بعدی اپل واچ خود را با فناوری LTE عرضه کند، با استفاده از این تکنولوژی بر روی ساعت‌های هوشمند، کاربران برای استفاده از شبکه مخابراتی و اتصال به اینترنت به هماهنگ کردن اپل واچ با آیفون نیازی ندارد و می‌توانند به‌صورت مستقیم با اپل واچ پیام ارسال کنند و به اینترنت متصل شوند.

برای عرضه نسل بعدی اپل واچ، کمپانی ساکن کوپرتینو با اپراتورهای موبایل در آمریکا مذاکره کرده‌اند اینتل مودم‌های LTE اپل واچ را تأمین می‌کند. سیستم‌عامل Watch OS امسال عرضه می‌شود و سیری نقش مهم‌تری در این سیستم‌عامل خواهد داشت. با استفاده از سیری بر روی نسل بعدی ساعت‌های هوشمند کاربران می‌توانند از سیری بخواهند آخرین پیام یا آخرین خبرهای روز را بخواند.

بر اساس شایعات، اپل تا پایان امسال ۳ مدل اپل واچ عرضه می‌کند که به‌احتمال‌زیاد یکی از آن‌ها به سنسور تشخیص چهره سه‌بعدی مجهز خواهند بود. اپل واچ های جدید تا پایان امسال رونمایی می‌شوند.

ارسال نظر