ساعت هوشمند Gear S4 سامسونگ با قابلیت های جدید S Health در دل ورزشکاران طوفان به پا می کند!

رسانه کلیک - در حالی که فروش Gear S3 با استقبال نسبتاً خوبی مواجه شده و Gear S2 هم همچنان آپدیت می‌شود، احتمالاً به زودی شاهد ساعت هوشمند Gear S4 سامسونگ مجهز به قابلیت های سلامت محور S Health خواهیم بود.

ساعت هوشمند Gear S4 سامسونگ با قابلیت های جدید S Health در دل ورزشکاران طوفان به پا می کند!

در حالی که دنیای ساعت‌های هوشمند مانند تلفن‌های هوشمند آن‌چنان پر رونق و پر زرق و برق نیست، اما همچنان رقابت خاصی بین تولیدکنندگان مختلف این گجت‌ها وجود دارد. در صدر جدول تولیدکنندگان این پوشیدنی‌ها، اپل وجود دارد که با Apple Watch سهم قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص داده‌است. بعد از اپل، نام شرکت‌هایی چون فیت‌بیت، شیائومی، گارمین و هواوی نیز دیده می‌شود.

در کنار این نام‌ها، سامسونگ هم با ساعت‌های هوشمند Gear خود که از سیستم عامل اختصاصی این شرکت به نام تایزن استفاده می‌کنند، حرف‌های مهمی برای گفتن دارد. در حالی که Gear S2 این شرکت پس از سه سال هنوز هم به روزرسانی می‌شود ( ساعت هوشمند Gear S2 سامسونگ بعد از گذشت 3 سال همچنان به روزرسانی می‌شود ) و Gear S3 هم با قابلیت اتصال به شبکه 4G و پشتیبانی از Samsung Pay آخرین پرچمدار کره‌ای‌ها در بازار ساعت‌های هوشمند خوش می درخشد ( سامسونگ از Gear S3 رونمایی کرد )، حالا در افق‌های دور و شاید هم نزدیک، نام ساعت هوشمند Gear S4 سامسونگ به چشم می خورد.

ظاهراً ساعت هوشمندی با شماره مدل SM-R800 توسط سامسونگ در حال گذراندن مراحل آزمون و خطا است که گفته می‌شود همان ساعت هوشمند Gear S4 سامسونگ خواهد بود. البته انتظار تغییراتی حیرت‌آور در این ساعت هوشمند نداریم. به غیر از بهینه‌سازی‌های عادی نرم‌افزاری و سخت‌افزاری که معمولاً هر ساله روی می‌دهند، به نظر می‌رسد که سامسونگ نگاه خاصی به بهبود قابلیت‌های سلامتی و ورزشی ساعت هوشمندش دارد. ظاهراً قرار است S Health از لحاظ سیستم تشخیص الگوهای خواب و استراحت، شاهد تحولات مفیدی باشد.

متأسفانه در این برهه زمانی اطلاعات ما درباره ساعت هوشمند Gear S4 سامسونگ بسیار محدود است. احتمالاً به زودی زنجیره آبشاری شایعات درباره این پوشیدنی جذاب شروع خواهد شد و چیزهای زیادی در مورد قابلیت‌ها و ویژگی‌های احتمالی این گجت خواهیم شنید.

لازم به ذکر است اینکه این شماره مدل مختص Gear S4 باشد در حد حدس و گمان است و شاید همه این‌ها یک شایعه بوده و این شماره مدل متعلق به نسل بعدی ساعت‌های هوشمند Gear Sport باشد. در این زمینه تنها زمان است که به کمک ما خواهد آمد. از آن‌جایی که ساعت هوشمند Gear S3 سال 2016 معرفی شده بود، احتمال اینکه نسل بعدی آن در سال جاری معرفی شود، چندان دور از انتظار نیست.

ارسال نظر