همین حالا در چالش «قدم های پرجایزه» هواوی شرکت کنید!

رسانه کلیک - هواوی به تازگی چالش جالبی در اینستاگرام راه انداخته است تحت عنوان قدم های پرجایزه که طی آن کاربران به استفاده بیشتر از محصولات سلامت محور ترغیب می شوند.

همین حالا در چالش «قدم های پرجایزه» هواوی شرکت کنید!

اهمیت به سلامت در زندگی پرشتاب امروز نقش مهمی داشته و همین امر باعث شده است بسیاری از شرکت‌های حوزه تکنولوژی بخشی از توجه خود را معطوف به تولید محصولاتی مرتبط با بحث سلامت مانند انواع گجت و اپلیکیشن‌ها کنند.

در این میان ساعت‌های هوشمند یکی از متداول و محبوب‌ترین ابزارهای مدیریت سلامت هستند؛ هم از نظر در دسترس بودن و هم از نظر تنوع اپلیکیشن‌هایی که می‌توانند المان‌های ضربان قلب، تنفس، قدم شمار و غیره را داشته باشند. ولی تا چه حد این ابزارها ما را ترغیب به کنترل سلامتی می کنند؟

بخش موبایل و تجهیزات مصرفی هواوی با هدف ترویج توجه بیشتر به سلامت با بهره‌گیری از ابزارهای تکنولوژیک طی چالشی کاربران را تشویق به پیاده‌روی بیشتر در طول روز می‌کند. کاربران می‌توانند با به اشتراک گذاشتن تصویر ثبت شده در نرم افزار سلامت گوشی یا ساعت هوشمند با هشتگ #GoWithHuawei در صفحه اینستاگرام خود، در این چالش شرکت کنند.

هواوی در این چالش کاربران را محدود به استفاده از تجهیزات سلامت برند خود نمی‌کند و کاربران با تجهیزات مرتبط سایر برندها می‌توانند در این مسابقه سلامت شرکت کنند.

در این چالش که «قدم های پرجایزه!» نام دارد، هر شرکت کننده‌ای که در یک روز بیشتر از 9000 قدم راه رفته‌ باشد، دو فرصت دریافت می‌کند:

1- فرصت شرکت در قرعه‌کشی با جوایزی از جنس سلامتی مانند ترازوی هوشمند هواوی و دستبند سلامت هواوی
2- فرصت دعوت به رویدادهایی جذاب با موضوع سلامت در تهران و شهرهای دیگر

این رویداد که از سوی رسانه های تراز اول کشور در حوزه تکنولوژی و اخبار روز حمایت شده است از چهاشنبه 11 مهر ماه آغاز می شود و به مدت یک هفته ادامه دارد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در صفحه هوآوی موبایل فارسی در اینستاگرام بازدید یا مستقیماً روی لینک زیر برای ورود به پست مربوط به این چالش کلیک کنید:

https://urlgeni.us/instagram/KYLe

به علاوه با جستجوی هشتگ #GoWithHuawei می‌توانید شرکت کنندگان در این رویداد را مشاهده کنید، شاید دوستان شما قبل از شما به این چالش وارد شده باشند!

ارسال نظر