زیباترین مناطق توریستی دنیا برای مسافرت های تابستانی

رسانه کلیک - روزهای تابستان با سرعت هرچه تمام در حال تمام شدن هستند. اگر قصد سفر کردن دارید و نمی دانید چه مقصدی را انتخاب کنید در ادامه به شما تعدادی از زیباترین مناطق توریستی دنیا را معرفی می کنیم.

زیباترین مناطق توریستی دنیا برای مسافرت های تابستانی

پروازهای بدون توقف تا استرالیا، قطارهای مستقیم به آمستردام؛ همه این ها نشان می دهد دنیا روز به روز در حال کوچکتر شدن است. اما هنگامی که می خواهیم به سادگی و بدون دغدغه به تعطیلات برویم، به نظر می رسد نمی توانیم از بین زیباترین مناطق توریستی دنیا یکی را برای مسافرت انتخاب کنیم.

تعطیلات ما بسیار ارزشمند است، بنابراین باید به آن توجه لازم را داشته باشیم. در ادامه با تعدادی از زیباترین مناطق توریستی دنیا به گفته افراد حرفه ای شاغل در شرکت انگلیسی مسافرتی Hayes & Jarvis آشنا می شوید.

ماجراجویی در آفریقا

یکی از مدیران مقصدیابی منطقه ای شرکت Hayes & Jarvis کشور آفریقا را به عنوان یکی از زیباترین مناطق توریستی دنیا برگزیده است.

وی درباره نامیبیا می گوید:

نامیبیا در مقایسه با بقیه مناطق آفریقا بسیار خاص است. همچنین دارای تپه های شن و ماسه ای، خط ساحلی لبریز از کشتی های به گل نشسته و معادن نمک است. در نتیجه، حیواناتی که در این منطقه یافت می شوند در مقایسه با بقیه مناطق، خاص تر هستند. آفریقای جنوبی برای سفرهای چند مرکزی هم بسیار مناسب است، به این معنی که شما می توانید از تجربه بازی های مختلف، باغ های خطی خوش منظره، میدان های جنگی و کلان شهر Cape Town لذت ببرید. اما هر کشوری متفاوت است. من صمیمیت و خونگرم بودن مردم آفریقا را خیلی دوست دارم؛ آن ها برای نشان دادن خانه ها و فرهنگشان احساس غرور می کنند. مردم این کشور بسیار مهمان نوازند.

این مدیر در رابطه با پیشنهاد اصلی خود هنگام دیدن آفریقا می گوید:

حتما با یک متخصص مشورت کنید، چرا که این منطقه بسیار متنوع است. ممکن است باعث شود شما بخوهید همه چیز را در مدتی اندک ببینید، این موضوع ممکن باعث از دست رفتن مناطقی که جذابیت بیشتری برای شما دارند شود.

سحر و جادوی کانادا

یکی از اعضای هیئت رئیسه مقصدیابی این شرکت، کانادا را به عنوان مقصد سفر تابستانی خود برگزیده است.

او می گوید:

سواحل اطلس دسترسی آسانی دارند و تا لندن تنها 5 ساعت فاصله دارند، این به معنی سفری کوتاه تر است. شما همچنین می توانید آرامش زیادی داشته باشید و غذاهای بی نظیر دریایی را امتحان کنید. ونکوور یکی از بهترین شهرهای دنیاست و همچنین به عنوان یکی از زیباترین مناطق توریستی دنیا شناخته شده است. همه چیز در این شهر در حال جنب و جوش است و فرهنگ خارج از خانه خوبی در بین مردم حاکم است. مردم در پارک ها در حال دویدن و دوچرخه سواری هستند و شما به عنوان یک توریست می توانید خود را با آن سبک زندگی وفق دهید.

این عضو هیئت رئیسه در رابطه با پیشنهاد اصلی خود هنگام دیدن کانادا می گوید:

حتما قطار Rocky Mountaineer را که از بین سنگ ها عبور می کند را تجربه کنید و از تماشای مناظر بی نظیر از درون سقف شیشه ای آن لذت ببرید.

اقامت در سیشل

یکی دیگر از مدیران مقصدیابی منطقه ای شرکت یاد شده مجمع الجزایر سیشل را مقصد رویایی برای تعطیلات تابستانی عنوان کرده است.

وی در این باره می گوید:

سیشل فضایی خانوادگی دارد و کاملا آرامش بخش است - تمام آن چه که می توان از یک جزیره بهشتی انتظار داشت! پایتخت آن، ویکتوریا، صبح های شنبه هنگامی که مردم محلی بیرون می آیند و مغازه ها باز می شوند تبدیل به فضایی زنده و پر جنب و جوش می شود. از دید یک توریست، در جریان اتفاقات قرار گرفتن و عادت به شرایط برایتان بسیار ساده خواهد بود. اگر به دنیال سواحل بی نظیر هستید، Anse Lazio در Praslin را امتحان کنید، چرا که همیشه توسط مجلات مسافرتی جزو 10 تا از زیباترین مناطق توریستی دنیا شناخته می شود. همچنین حتما طوطی مشهور سیاه را که تنها در آن جزیره یافت می شود، ببینید. اگر به دنبال ساحل آرام تری می گردید، Anse Source d'Argent در La Digue را امتحان کنید چراکه نسبت به ساحل قبلی توریست کمتری دارد.

این مدیر در رابطه با پیشنهاد اصلی خود هنگام دیدن شیسل می گوید:

هر چقدر می توانید از این جزیره به آن جزیره سفر کنید. اگر فرصت کنید به Mahe سفر کنید، حال و هوای سیشل را بیشتر احساس خواهید کرد؛ حتی ممکن است بخواهید آن جا بمانید و جای جدیدی را امتحان نکنید، اما با این کار دیدنی های دیگر را از دست خواهید داد.

زیبایی های Deep South در آمریکا

یکی دیگر از اعضای هیئت رئیسه مقصدیابی این شرکت، Deep South آمریکا را به عنوان یکی از بهترین مقاصد سفر در تابستان پیشنهاد می کند.

او می گوید:

بکی از مکان های مورد علاقه من حومه شهر Lexington است. شما می توانید در آن جا محدوده های تاریخی زیادی را ببینید. شما می توانید با تور حقوق مدنی ایالات متحده، که در 14 ایالت مختلف می گردد، تمام محدوده های مشمول جنبش های حقوق مدنی را ببینید. حتما از کلیسای خیابان شانزدهم در آلاباما که در سال 1963 طی جنبش های حقوق مدنی منفجر شده است دیدن کنید. در آن جا می توانید از موسیقی کروه کر که انجیل می خوانند لذت ببرید، این تجربه ای بسیار خاص محسوب می شود.

این عضو هیئت رئیسه در رابطه با پیشنهاد اصلی خود هنگام دیدن Deep South می گوید:

یکی از چیزهایی که در سفر به نیواورلئان هرگز نباید فراموش کنید امتحان کردن Beignet در کافه du Monde است. وقتی این دونات های مربعی را امتحان کنید، متوجه می شوید که یک دونات واقعی به چه شکل باید باشد!

بالی زیبا

یکی دیگر از اعضای هیئت رئیسه مقصدیابی این شرکت، بالی را به عنوان یکی از زیباترین مناطق توریستی دنیا که می شناسد معرفی می کند.

او در این خصوص می گوید:

مردم بالی بسیار دوست داشتنی، مهمان نواز و خنده رو هستند، همچنین چیزهای بسیار زیادی برای دیدن در بالی وجود دارد. من اولین اژدهای کومودو در عمرم را در بالی دیدم. تعداد زیادی اژدهای کومودو در آن جا وجود دارد و از آن جا که این حیوانات در نیمه های روز خواب آلود و آرام هستند، شما می توانید خیلی به آن ها نزدیک شوید. همچنین. اگر از ساحل Lovina درشمال بالی دیدن کنید، می توانید در آن جا دلفین ها را ببینید. این تجربه هم بسیار هیجان انگیز است.

این عضو هیئت رئیسه در رابطه با پیشنهاد اصلی خود هنگام دیدن بالی می گوید:

در برخی جزیره ها مانند Nusa Lembongan می توانید قدم زدن در زیر آب را تجربه کنید. به شما نوعی کلاه ایمنی که با اکسیژن پر شده است داده می شود و این امکان را به شما می دهد که روی ماسه های کف دریا کنار ماهی ها قدم بزنید، این تجربه بی نظیر است.

زندگی دوست داشتنی در آمریکای لاتین

مدیر مقصدیابی در آفریقای شرقی و جنوبی و آمریکای لاتین، آمریکای لاتین را به عنوان بهشت مطلق خود معرفی می کند.

او می گوید:

پرو کشور مورد علاقه من است، چرا که در خود تاریخچه اینکاها، کوهستان بی نظیر رنگین کمان و ماچو پیچوی زیبا را جای داده است. در رابطه با فستیوال ها، دیدن کارناوال ریو یکی از واجبات است. اما من شخصا فستیوال روز مردگان را دوست دارم. این فستیوال در آفریقای جنوبی برگزار می شود و به نوعی نشان دهنده این است که مردم این کشور هرگز مردگان را از یاد نمی برند، و زندگی نیاکان را گرامی می دارند. اما این دوره اصلا شبیه به عزاداری نیست، و حتی به نظر می رسد ریو در حال برگزاری یک میهمانی بزرگ است! این مراسم معمولا روزهای متعددی به طول می انجامد و حتی در شب هم ادامه دارد.

این مدیر در رابطه با پیشنهاد اصلی خود هنگام دیدن آمریکای لاتین می گوید:

تماشای غروب آفتاب بالای اقیانوس عظیم در جزیره Easter (جزیره ای شیلیایی در جنوب شرقی اقیانوس آرام) را فراموش نکنید، چراکه این منظره به شدت زیباست.

نظر شما درباره مناطق معرفی شده در این مطلب چیست؟ به نظر شما زیباترین مناطق توریستی دنیا کجا هستند؟

ارسال نظر