این دو دست سنگی عظیم الجثه پل طلایی ویتنام را در هوا نگه می دارد!

رسانه کلیک - آیا در انتخاب مقصد تعطیلات خود به مشکل برخورده اید؟ استراحتگاه کوهستانی Ba Na Hills در ویتنام و پل طلایی زیبای آن می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

این دو دست سنگی عظیم الجثه پل طلایی ویتنام را در هوا نگه می دارد!

استراحتگاه کوهستانی Bà Nà Hills در ویتنام به تازگی "پل طلایی" پیاده محوری با طول 500 فوت افتتاح کرده که روی دو دست سنگی بسیار بزرگ قرار گرفته است.

خود Ba Na Hills که در زمان اشغال استعماری ویتنام گریزگاه پر رفت و آمد فرانسوی ها بوده، سال گذشته بیش از 2.7 میلیون توریست داشته است. پل طلایی می تواند توریست های این محدوده را افزایش دهد.

Cau Vang یا همان پل طلایی که در ارتفاع 4600 پایی نسبت به دریا قرار دارد، محلی فوق العاده برای لذت بردن از مناظر کوهستانی است. خود این پل نیز به تنهایی منظره بسیار زیبایی دارد. Designboom اشاره کرده است که این پل با گل های بنفش لبلیا در سرتاسر آن تزئین شده است.

این پل از زمان افتتاحش در ماه ژوئن تا کنون توریست های بسیاری را که برای دیدن این اثر بی نطیر و غیرمعمول معماری مشتاق بودند به خود جذب کرده است. به گفته بازدید کنندگان این پل راه رفتن بر روی آن مانند راه رفتن روی ابرهاست!

این پل توسط شرکت معماری منظر TA در شهر Ho Chi Minh طراحی شده است و به گفته مدیر طراحی شرکت، هدف از طراحی آن به تصویر کشیدن "دست های قدرتمند خدا در حال بیرون کشیدن قطعه ای طلا از دل زمین" بوده است. طراحی این دست ها به گونه ای است که گویی جنگل در حال تلاش است تا آن ها را احیا کند.

وی همچنین می گوید:

این پل پیاده راهی را در دل آسمان مه آلود و افسانه ای کوهستان Ba Na خلق کرده است.

خود مسئولین شرکت سازنده این پل هم از این حجم استقبال محلی و بین المللی شگفت زده شده اند!

به گفته توریست های این منطقه، بازدید از این پل این احساس را در شما به وجود می آورد که انسان ها قادر به انجام هر کاری هستند. شما در رابطه با این پل شگفت انگیز چه فکری می کنید؟

ارسال نظر