بهترین کشورها برای سفر مجردی را بشناسید؛ از سافاری مجردی تا سفری ویژه بانوان!

رسانه کلیک - سفرهای مجردی امروزه به سفرهایی بسیار پرطرفدار برای گذراندن تعطیلات بدل شده اند. اگر شما نیز از علاقه مندان به این سفرها هستید در ادامه همراه کلیک باشید تا با تعدادی از بهترین کشورها برای سفر مجردی آشنا شوید.

بهترین کشورها برای سفر مجردی را بشناسید؛ از سافاری مجردی تا سفری ویژه بانوان!

این روز ها سفرهای مجردی بسیار پرطرفدار شده اند. بسیاری از افرادی که مجردی سفر می کنند علاقه مند به پیوستن به گروه های مختلف و یافتن دوستان جدید و شبیه به خودشان نیز هستند. البته سفر مجردی فقط مختص افراد مجرد نیست؛ ممکن است کسانی که ازدواج کرده اند نیز بخواهند وقتی را تنها برای خودشان داشته باشند!

اگر شما نیز از افرادی هستید که به سفرهای مجردی علاقه مندید، در ادامه این مطلب با کلیک همراه باشید تا با تعدادی از بهترین کشورها برای سفر مجردی آشنا شوید.

گشت و گذار در عمان

اگرچه در این روزها کشورهای خاورمیانه گردشگران بسیاری را به خود جذب نمی کنند، اما عمان یکی از بهترین کشورها برای سفر مجردی و آشنا شدن با مجردان دیگر محسوب می شود. در سفرتان به کشور سلطنتی و دلپذیر عمان بازدید از پایتخت این کشور مسقط و شهر نزوی را که قلعه عظیم آن زمانی یکی از نقاط تقاطع جاده کندر محسوب می شد، فراموش نکنید. از دیگر جاذبه های عمان می توان به شگفتی های زمین شناسی آن یعنی کوهستان جبل اخضر نیز اشاره کرد. برای اقامت در عمان نیز می توانید به تپه های صحرایی مراجعه کرده و شب را در چادرهای لوکس آن سپری کنید.

هیجان ایتالیایی

ایتالیا یکی از کشورهای مناسب برای مجردهای خوش گذران است؛ بنابراین باید در فهرست بهترین کشورها برای سفر مجردی قرار گیرد! اگرچه سفر به ایتالیا منحصرا برای مجردان نیست، اما بدون تردید افراد مجرد حتی ببش تر از زوج ها از این سفر لذت خواهند برد.

سافاری مجردی

هیچ چیز به اندازه تماشای شیرها به همراه گروه تازه ای دوستان هیجان انگیز نخواهد بود. این سافاری مجردی از آبشار ویکتوریا در زیمباوه و از حاشیه های رودخانه زامبزی آغاز شده و گردشگران در طول آن می توانند در هتل تاریخی 5 ستاره آبشار ویکتوریا اقامت داشته باشند.

در این مسیر به پارک ملی چوبه در آن طرف مرز بوتسوانا که حیات وحش جذابی در آن جریان دارد نیز برخواهید خورد. دلتای اوکاوانگو نیز در همین مسیر واقع شده و مناظر بسیار زیبایی در اطراف آن وجود دارد.

اسکی دوستانه

اگر کسی نیست تا به همراه وی به اسکی بپردازید اصلا نگران نباشید. کافی است به یکی از کلبه های دوستانه در کوه های آلپ فرانسه پیوسته که هر یک دارای 10 اتاق بوده و غذا در آن ها بر سر یک میز بزرگ سرو می شود. بدون شک در این کلبه ها دوستان تازه ای پیدا خواهید کرد!

افراد مجردی که به این محدوده از فرانسه سفر می کنند می توانند صبح ها درکلاس های گروهی اسکی یا اسنوبرد سواری شرکت کرده و پس از آن ناهار را به همراه دوستان تازه خود میل کنند. پس از همه این فعالیت ها نیز در بعد از ظهر می توانند به صورت دسته جمعی از اسکی کردن لذت ببرند. در مجموع فرانسه یکی از بهترین کشورها برای سفر مجردی محسوب می شود.

قدم زدن به همراه راهبان

سفر به هیمالیا که محدوده ای مابین هند و تبت است بدون تردید یکی از متفاوت ترین تجربه های افراد مجرد خواهد بود. راهبان بوتانی این منطقه که بودا را ستایش کرده و حدود 3 سال را به تنهایی تفکر کردن اختصاص می دهند، می توانند افراد مجرد را با آموزش انجام فعالیت هایی خاص به آرامش و شادی برسانند.

این محدوده دارای دیدنی های دیگری مانند لانه بسیار زیبای ببر و گورستان های Punakha Dzong بوده که از همه آن ها در یک پیاده روی به یاد ماندنی به همراه گروهی از بوتانی ها می توان بازدید کرد. در مجموع نپال یکی از بهترین کشورها برای سفر مجردی و یافتن آرامش مطلق است.

سفری مختص بانوان!

سفری که درباره آن صحبت می کنیم برای بانوانی است که به چیزی فراتر از یک تعطیلات احتیاج دارند. این سفر توسط بانوان و برای بانوان برنامه ریزی می شود. در طول این سفر که در تایلند برگزار می شود بانوان می توانند در هر هتل مجللی که خواستند اقامت داشته و از خدمات ماساژ و آب درمانی آن بهره مند شوند.

در طول این سفر بانوان همچنین می توانند در کلاس های یوگا و آشپزی شرکت کرده و از مقبره ها، باغ ها و بازارها نیز دیدن کنند. در مجموع افرادی که در این برنامه شرکت می کنند چند روزی را استراحت مطلق خواهند کرد! بنابراین تایلند نیز یکی از بهترین کشورها برای سفر مجردی بانوان به شمار می رود.

خوش گذرانی زمستانی

اگر از آن دسته افرادی هستید که به فصل زمستان چندان علاقه ای ندارید، باید در این فصل حتما سری به اتریش زده و از چند روزی استراحت مطلق لذت ببرید! در سفر زمستانی مجردیتان به اتریش می توانید از برف بازی و اسکی نیز لذت ببرید. همچنین فراموش نکنید که حتما از روستای آلپاینی و جذاب کیتزبوهل نیز دیدن کنید. اتریش نیز از بهترین کشورها برای سفر مجردی به خصوص در زمستان به شمار می رود.

به نظر شما بهترین کشور برای سفر مجردی کدام است؟

ارسال نظر