تصاویر مفهومی از پورشه جدید Mission E

پورشه، خودروی کاملاً الکتریکی خود  با شتاب صفر تا صد  3.5 ثانیه ایی خود را تا سال 2020 عرضه خواهد کرد.

به گزارش کلیک ، در دهه های اخیر، کمپانی های خودروسازی به ساخت و تولید خودروهای الکتریکی روی آورده اند تا نه تنها از رقبای خود بازنمانند بلکه بتوانند نگاه های بیشتری را نیز با خود همراه کنند. خودروی کاملا الکتریکی پورشه با نام Mission E تا سال ۲۰۲۰ میلادی وارد بازار خودروسازی خواهد شد.

1932318

محصول اسپرت جدید پورشه ، زیبا و پر سرعت بوده و می تواند تبدیل به یکی از رقبای جدی کمپانی تسلا شود. خودروساز آلمانی اعلام کرده که محصول جدیدش از ویژگی هایی مانند توان ۶۰۰ اسب بخار،سرعت ۲۵۰ کیلومتر در ساعت و همینطور امکان افزایش سرعت بیش از ۵۰۰ کیلومتر در حالت ویژه اسپرت و ورزشی نیز برخوردار خواهد بود.

در این خودرو از باتری های نوع lithium-ion استفاده شده که با هر بار شارژ قادر به پیمودن بیش از ۵۰۰ کیلومتر است. اتمام سریع شارژ خودروهای برقی یکی از مشکلاتی است که باعث شده این خودروها با استقبال چندانی از سوی کاربران مواجه نشوند ، اما کمپانی های خودروسازی به دنبال استفاده از باتری یا فناوری های جدیدی هستند تا بتوانند بر این مشکل غلبه کنند.

1932320

شرکت پورشه اعلام کرده باتری های محصول جدیدش تنها در مدت ۱۵ دقیقه به شارژ ۸۰ درصدی دست پیدا می کنند که در واقع دو برابر شارژ باتری خودروهای الکتریکی است که در حال حاضر وجود دارند. بیش از ۷۰۰ میلیون یورو در این پروژه سرمایه گذاری شده تا پورشه بتواند یکی از برترین خودروهای الکتریکی را عرضه کند. محصول جدید گروه خودروسازی فولکس واگن آلمان پس از معرفی با استقبال مخاطبانش مواجه شد تا خودروساز آلمانی به  عرضه خودروهای الکتریکی روی بیاورد.

1932321

منبع : مهربدون دیدگاه