حضور استارت آپ ها در نمایشگاه الکامپ 21

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور (نصر) به عنوان برگزار کننده نمایشگاه الکامپ امسال شرایط و تسهیلاتی را برای شرکت های متقاضی در این نمایشگاه فراهم کرده است.

سازمان نصر به استارتاپ های متقاضی حضور در این نمایشگاه فضای رایگان اختصاص داده است و استارت آپ هایی که شرایط تعیین شده را داشته باشند به صورت رایگان در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

این اقدام به منظور حمایت از رشد و بلوغ فرهنگ کارآفرینی در چارچوب بومی و ملی و حمایت از آنها انجام شده است و کسب و کارهای نوپا بدین طریق میتوانند فرصت حضور در کنار بزرگترین شرکت های تکنولوژی کشور را داشته باشند.

برخی از شرایط حضور استارت آپ ها در نمایشگاه الکامپ به شرح ذیل تعیین شده است و شرکت های حاضر در این نمایشگاه دارای این شرایط هستند.

  • بیش از یک سال سابقه تاسیس
  • محصول و خدمات ایشان به مرز تجاری رسیده باشد
  • طرح ایشان در جهت و راستای بهبود شرایط کشورمان باشد.

این سازمان همچنین برای شرکت های فعال در حوزه آی تی نیز تسهیلاتی در نظر گرفته است که بر اساس آن شرکت کنندگان میتوانند از تسهیلات ارزان قیمت برای حضور در این نمایشگاه استفاده کنند.

بر اساس این طرح، شرکت های حاضر در این نمایشگاه میتوانند از تسهیلات فراهم شده توسط صندوق حمایت از توسعه صنایع الکترونیک استفاده کنند.

این صندوق با هدف ایجاد شرایط برابر برای تمامی شرکت کنندگان، تسهیلات ارزان قیمتی را به عنوان کمک هزینه حضور در نمایشگاه الکامپ در اختیار متقاضیان قرار خواهد داد تا هیچ شرکتی به واسطه کمبود نقدینگی از امکان حضور در این نمایشگاه بازنماند.

این تسهیلات با نرخ سود 12 درصدی با تنفس دو ماهه است که بازپرداخت آن طی 7 قسط و به مدت یک سال خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.