شیفر

راهی آسان برای انتقال اطلاعات از Android به IOS

تنها چند دقیقه زمان لازم دارید تا هر آنچه در گوشی اندروید خود داربد به سیستم IOS  انتقال دهید.

به جرات می توان گفت یکی از بزرگترین دغدغه های کاربران تلفن های همراه انتقال اطلاعات قدیمی و مورد نیاز خود از گوشی های اندروید به “IPHONE  و یا IPAD” است.

Google Play  برنامه ای رو در اختیار کاربران قرار داده که با استفاده از آن تنها چند دقیقه زمان لازم است تا تمامی اطلاعات قدیمی از عکس ها گرفته تا لیست مخاطبان و یا حتی اپلیکیشن های مورد نیازتان را به IPHONE  و یاIPAD  جدید خود انتقال دهید .

این اپلیکیشن جدید که “Move to Ios” نام دارد، در گوشی هایی با سیستم IOS 9 و اندروید 4 به بالا قابل اجراست.

چگونگی عملکرد  

  • به قسمت «Apps & Data» تنظیمات  آیفون و یا آیپد  وارد شوید، گزینه «Move data from Android» را انتخاب کنید، در این مرحله یک کد 10 رقمی  نمایش داده خواهد شد.
  • در صورتی که تمام مراحل را به درستی انجام داده اید کد را یاداشت کرده و به قسمت «setting» بروید و گزینه «Erase all content and settings» را انتخاب کرده سپس دستگاه را «Reset» کنید.
  • در این مرحله نوبت گوشی اندروید است، تا با دانلود «Move to iOS app.» از «Google Play Store» این انتقال اطلاعات را آسان کند. با این روش که با اجرای اپلیکیشن و تایید «terms of use» همچنین پس از انتخاب گزینه «Next» کد ده رقمی که از دستگاه IOS خود گرفته اید را وارد کنید.
  • دراین مرحله باید انتخاب کنید علاقمند به انتقال کدام فایل به دستگاه جدید هستید، این فایل ها می تواند «Google account» «Chrome bookmarks» و فایل ها متنی، همچنین لیست مخاطبین شما باشد. فایل مورد نظر را انتخاب کرده سپس گزینه «Next» را بزنید.
  • حالا گوشی اندروید شما شروع به انتقال اطلاعات میکند. این پروسه بیشتر از چند دقیقه طول نخواهد کشید.

کاربرانی که از سیستم اندروید استفاده میکنند،با اپلیکیشن های Google  آشنایی بیشتری دارند . اما بسیاری از همین اپلیکیشن ها برای سیستم IOS هم تعریف شده و کارایی دارند،

مثل Google Chrome, Gmail, Google Drive, Google Keep, Google Search, Google Calendar, Google Maps, Google Photos, YouTube, Google Play Music, Google Play Books, Google Play Movies

در نظر داشته باشید اپلیکیشن های پیشنهاد شده در این متن را حتما از وب سایت های معتبر که دارای پشتیبانی مجاز هستند تهیه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.