سامسونگ نسخه‌ دوم گوشی گلکسی J1 را عرضه می‌کند

کمپانی سامسونگ در ماه فوریه‌ی سال 2015 به طور رسمی اولین نسخه از گوشی هوشمن گلکسی J1 خود را معرفی کرد. حال به نظر می‌رسد که این کمپانی قصد تکمیل طراحی و رونمایی از نسخه‌ دوم این گوشی هوشمند را دارد.

به گزارش کلیک و به نقل از منبع @sleaknow ، ظاهرا سامسونگ در مراحل پایانی طراحی نسخه‌ دوم این گوشی به سر می‌برد و در آینده‌ نزدیک شاهد رونمایی رسمی از آن خواهیم بود. این منبع همچنین مدعی شده که نسخه‌ جدید گوشی گلکسی J1 سامسونگ از نظر قیمت هم بسیار مقرون به صرفه خواهد بود و ظاهرا در بازارهای هندوستان با قیمت 90 دلار عرضه می‌شود.

بر اساس اطلاعاتی که هم اکنون به دست آمده، نسخه‌ دوم گوشی هوشمند گلکسی J1 سامسونگ که شاید گلکسی J1 2016 نامگذاری شود از صفحه نمایشی 4.5 یا 4.3 اینچی بهره‌مند خواهد بود. وضوح تصویر نمایشگر آن VGA یا 480 در 800 پیکسل بوده و سامسونگ این محصول را به سیستم روی چیپ (SoC) اگزینوس 3457 مجهز می‌کند. شایان ذکر است که تراشه‌ی اگزینوس 3757 سامسونگ به پردازنده‌ مرکزی چهار هسته‌ای و پردازنده‌ گرافیکی Mli-T720 مجهز است. همچنین نسخه‌ دوم گوشی گلکسی J1 سامسونگ از رمی 1 گیگابایتی بهره‌مند می‌شود و سیستم عامل پیش فرض نصب و راه‌اندازی شده بر روی آن اندروید 5.1.1 آب نبات چوبی خواهد بود. علاوه بر این اظهارات، شایعاتی در رابطه با احتمال عرضه‌ نسخه‌ مینی این گوشی هوشمند هم منتشر شده، اما هنوز سامسونگ در رابطه با این موضوع عکس‌العملی نشان نداده است.

بنابراین به نظر می‌رسد که سامسونگ همچنان برای محصولات پایین رده‌ خود برنامه‌ریزی دقیقی دارد. طبق آمار اخیری که از سوی منابع تحلیل‌گر اطلاعات شرکت‌های بزرگ به دست آمده، ظاهرا سری محصولات رده پایین سامسونگ در بازارهای داخلی کشور کره محبوبیت بسیاری دارند. همچنین این سری از محصولات سامسونگ اغلب در بازارهای کشور چین و هند هم فروش خوبی را به همراه خواهند داشت، از این رو چندان دور از انتظار نیست که سامسونگ در سال 2016 نسخه‌های جدید محصولات رده پایین خود را معرفی و روانه‌ بازار کند. نکته‌ جالب توجه دیگر مربوط به قیمت احتمالی نسخه‌ دوم گوشی هوشمند گلکسی J1 سامسونگ است که معادل با 90 دلار عنوان شده است. اگر به خاطر داشته باشید نسخه‌ اولیه‌ این گوشی که طی ماه فوریه معرفی شد، قیمتی برابر با 120 دلار را به همراه داشت. بنابراین نسخه‌ جدید این گوشی هوشمند از نظر قیمتی بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

منبع: androidheadlinesبدون دیدگاه