شیفر

آیینه های هوشمند پاناسونیک، انقلابی در دنیای تکنولوژی

آیینه های هوشمند کمپانی پاناسونیک پدیده ای تازه در دنیای تکنولوژی محسوب می شوند که همگان را تحت تاثیر خود قرار داده اند.

به گزارش کلیک، به تازگی این کمپانی در نمایشگاه CES سال ٢٠١۶ تکنولوژی آیینه هوشمند خود را مجددا به نمایش گذاشت با این تفاوت که این بار تغییراتی در آن ایجاد کرده که استفاده از این آیینه را جذاب تر می کند. این محصول جدید، یک آیینه برای تجزیه و تحلیل پوست است در حالی که دیگری دارای ابزارهای آرایش است و می توانید انواع مختلف آرایش را روی صورت خود امتحان کنید.
این آیینه های هوشمند چند خصوصیت مشترک دارند، هر دوی آنها دارای یک دوربین برای عکس گرفتن از صورت شما هستند و برای تنظیم آن باید چشم هایتان را روی خط افقی آن تنظیم کنید و از دیگر تشابهات آنها میتوان به صفحه نمایش لمسی در آن ها اشاره کرد.
این آیینه هم چنین به علائم پیری در صورت افراد نیز اشاره می کند. یکی از سخنگویان این شرکت طی اظهار نظری عنوان کرد که این آیینه ها آنقدر هوشمند هستند که حتی با وجود لایه های ضخیم مواد آرایشی هم تشخیص می دهند که مثلا پوست صورت شما نیاز به آب رسانی بیشتری دارد یا خیر. شما هم چنین می توانید عکس های قبلی خود را با عکس های جدید مقایسه و ببینید که آیا شرایط پوست شما در طول زمان پیشرفتی داشته است؟ این مورد برای زمانی که می خواهید متوجه شوید که کرم یا مرطوب کننده ای که به پوست خود زده اید اثربخش بوده یا خیر مناسب است.
از طرف دیگر آیینه آرایشی، به شما اجازه امتحان کردن انواع آرایش از سایه های گوشه چشم گرفته تا ایجاد مدل لب هلویی را می دهد. شما با اضافه کردن یک پالت مخصوص به نرم افزار فتوشاپ، این آرایش را به خوبی روی پوست خود تنظیم کنید و مثلا مژه ها را پرتر کرده و ظاهر کلی صورت خود را تغییر دهید. هم چنین انواع مختلف آرایش مانند “خطی” و “عروسکی” را امتحان کنید.
ایده ای که در اینجا وجود دارد این است که این آیینه های هوشمند می توانند در مکان های فروش، مخصوصا قسمت لوازم آرایشی فروشگاه ها مورد استفاده قرار گیرند و به شما لوازمی که برای پوست تان مناسب است معرفی کنند و شما می توانید به راحتی آنها را خریداری کرده و یا روی صورت فرد دیگری امتحان کنید.
منبع: engadget

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.