بزودی خبرهای جدیدی از نسخه PS4 بازی H1Z1 منتشر خواهد شد

استودیوی Daybreak Game Company در سال 2015 عنوانی را با نام H1Z1 برای پلتفرم کامپیوترهای شخصی منتشر کرد. پس از انتشار این بازی و محبوبیت این عنوان در میان گیمرها، طرفداران و دارندگان کنسول پلی استیشن 4 سوال هایی در خصوص نسخه پلی استیشن 4 این بازی از سازندگان پرسیدند. سرانجام این استودیو در مراسم گیمزکام سال 2014 به صورت رسمی از نسخه پلی استیشن 4 بازی H1Z1 رونمایی کرد. متاسفانه از آن تاریخ تا به الان، اطلاعات زیادی در این خصوص منتشر نگردیده است. به تازگی استودیوی Daybreak Game Company نوید انتشار اطلاعات بیشتری از این نسخه بازی H1Z1 را داده است. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

به گزارش کلیک، آقای Chris Wynn مدتی پیش در شبکه اجتماعی بزرگ توییتر اعلام کرد که بزودی اطلاعات زیادی از نسخه پلی استیشن 4 بازی H1Z1 منتشر خواهد شد. ایشان در شبکه توییتر این چنین نوشت:

بابت همه مهربانی ها و حمایت ها، از شما بسیار سپاسگزارم. همه از من سوال های زیادی در خصوص نسخه کنسول پلی استیشن بازی H1Z1 می پرسند. در پاسخ این سوالات، باید بگویم که بزودی اطلاعات و خبرهای زیادی از این نسخه منتشر خواهد شد.

— Chris Wynn (@The1Wynn) January 26, 2016

آقای Chris Wynn به تازگی به استودیوی Daybreak Game Company پیوسته است و در این کمپانی به عنوان تهیه کننده اجرایی بازی H1Z1 مشغول فعالیت می باشد.

در زمانی که بازی H1Z1 برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر شود، به اولین بازی در سبک خود برای این کنسول تبدیل خواهد شد. این بازی که در سبک مولتی پلیر (چند نفره) است، روایت گر زندگی و بقا است.

لازم به ذکر است بازی H1Z1 در 15 ژانویه سال میلادی 2015 به صورت آزمایشی برای پلتفرم کامیپوترهای شخصی (سیستم عامل مایکروسافت ویندوز) منتشر شد. البته نمره این بازی در شبکه استیم رضایت بخش نیست و شبکه بزرگ استیم نمره 6 از 10 را به این عنوان داده است.

در انتها این خبر، دیدگاه شما در خصوص نسخه پلی استیشن بازی H1Z1 چیست؟ آیا شما یکی از طرفداران این بازی هستید و علاقه دارید این بازی را بر روی کنسول پلی استیشن 4 تجربه کنید؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خودتان را با دیگر کاربران رسانه بزرگ کلیک در میان بگذارید.

منبع: VG247بدون دیدگاه