کپکام به مدت 6 سال از Street Fighter V پشتیبانی می کند

کم کم به انتشار بازی محبوب و پرطرفدار Street Fighter V نزدیک می شویم و این روزها شاهد عرضه اطلاعات و خبرهای زیادی از این بازی مبارزه ای هستیم. اگر یکی از طرفداران فرانچایز مبارز خیابانی باشید، حتما اطلاع دارید که کمپانی کپکام از نسخه قبلی این بازی یعنی Street Fighter IV به مدت چند سال پشتیبانی کرده و بسته های الحاقی و بروز رسانی های زیادی را برای این عنوان منتشر کرده است. گویا کپکام قصد دارد که در نسخه جدید این فرانچایز یعنی Street Fighter V همین روند را ادامه دهد و برای مدت های طولانی از این بازی خود پشتیبانی کند. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

به گزارش کلیک، خوشبختانه بازی Street Fighter V بزودی برای پلتفرم های پلی استیشن 4 و کامپیوترهای شخصی توسط کمپانی کپکام منتشر خواهد شد. نسخه قبلی این فرانچایز با نام Street Fighter IV در 18 جولای سال 2008 منتشر شد که کمپانی کپکام حدود 7 سال از این بازی پشتیبانی کرده است و در این مدت بروز رسانی های زیادی برای بهبود بازی عرضه شد. مدتی پیش آقای Yoshinori Ono اعلام کرد که کپکام قصد دارد از بازی Street Fighter V مانند قسمت های قبلی حدود 6 الی 7 سال پشتیبانی کند و در این مدت بروز رسانی ها و بسته های الحاقی زیادی برای این عنوان منتشر خواهد شد.

آقای Yoshinori Ono در بیانیه ای اعلام کرد:

ما قصد داریم که از بازی Street Fighter V به مدت شش الی هفت سال پشتیبانی کنیم. دقیقا همین کار را برای نسخه چهارم بازی Street Fighter انجام دادیم.

این خبر برای طرفداران و کاربران این سری محبوب بسیار خبر خوبی محسوب می شود چرا که کمپانی کپکام در این مدت مودها، بروز رسانی ها و بسته های الحاقی زیادی را برای نسخه پنجم بازی مبارز خیابانی منتشر می کند و در این صورت، تجربه این بازی برای گیمرها بسیار لذت بخش خواهد بود.

همان طور که اطلاع دارید، مدتی پیش نسخه بتای بازی Street Fighter V در اختیار گیمرهای پلی استیشن 4 و پی سی قرار گرفت و در این مدت سازندگان بازی، بازخوردها و فید بک های زیادی را دریافت کردند. ایشان ادعا می کند که در نسخه نهایی بازی مشکلات گزارش داده شده برطرف شده و همچنین در برخی از موارد تغییراتی در بازی به وجود آمده است.

ایشان در ادامه صحبت های خود اعلام کرد:

ممکن است شما در نسخه بتای بازی Street Fighter V برخی مشکلاتی را مشاهده کرده اید که این مشکلات در نسخه نهایی برطرف شده اند. ما در نسخه نهایی بازی زاویه دوربین بازی را تغییر داده ایم. همچنین ما در گیم پلی بازی، تغییرات جزئی را ایجاد کردیم که چگونه دوربین یک شخصیت را به خوبی پوشش دهد. این پاسخ ما به فید بک ها و بازخوردهای کاربرانمان است.

این خبر به دو شکل بررسی می شود! در دید اول، گیمرها در طول تجربه این بازی بسته های الحاقی، بروز رسانی ها، مود های جدیدی را دریافت خواهند کرد و گیم پلی بازی جذاب تر از گذشته خواهد شد. دید دوم این است که ما تا 6 الی 7 سال آینده شاهد عرضه نسخه جدیدی از این فرانچایز نخواهیم بود و گیمرها باید برای سالیان سال این بازی را تجربه کنند و بعد از 6 سال منتظر نسخه بعدی این سری باشند.

بر اساس آخرین اطلاعات منتشر شده توسط منابع معتبر خارجی، بازی محبوب و پرطرفدار Street Fighter V قرار است در تاریخ ۱۶ فبریه سال میلادی مصادف با ۲۷ بهمن ماه سال ۱۳۹۴ برای دو پلتفرم پلی استیشن ۴ و کامپیوترهای شخصی مبتنی بر سیستم عامل مایکروسافت ویندوز توسط کمپانی کپکام منتشر می شود. خوشبختانه کمپانی کپکام در این نسخه از سری Street Fighter از قابلیت Cross Platform استفاده کرده است. قابلیت Cross Platform به گیمرهای کنسول پلی استیشن ۴ و کامپیوترهای شخصی اجازه می دهد که در انتخاب رقیب خود هیچ محدودیتی نداشته باشند. برای مثال یک گیمر در کامپیوتر شخصی خود قادر خواهد بود که با یک گیمری که در کنسول پلی استیشن ۴ مشغول به تجربه این بازی است، مبارزه کند.

دیدگاه شما در خصوص پشتیبانی 6 ساله کمپانی کپکام از بازی Street Fighter V چیست؟ به نظر پشتیبانی طولانی مدت از بازی Street Fighter V به نفع گیمرها خواهد بود؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خودتان را با دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

منبع: Segmentnextبدون دیدگاه