بلک بری گوشی رویایی کاربران را به بازار عرضه کرد!

 بلک بری و Verizon Wireless گوشی هوشمندی که همیشه در رویا تصور می کردیم را به بازار عرضه کردند!

به گزارش کلیک، بلک بری در راستای ایجاد تغییر و تحول عظیم در خطی مشی تولید گوشی های هوشمند، توجهات بسیاری را با عرضه گوشی جدید به خود جلب کرده است.

بلک بری در قالب اندروید

تصور کنید بلک بری گوشی های عجیب و پیچیده ای تولید می کرد که به جای استفاده از سیستم عامل اختصاصی بلک بری، از اندروید بهره می برد. به این فکر کنید که اگر یک گوشی مدرن، بزرگ، زیبا و با صفحه نمایشی منحنی شکل داشتیم، چه می شد؟ فرض کنید که اگر بدنه این گوشی از جنس فیبر کربن بود، چه لذتی داشت؟ حال همه این ها را در کنار صفحه کلید معروف بلک بری تصور کنید. آیا چنین گوشی نمی توانست گوشی رویاهای شما باشد؟

باورش سخت است اما گوشی مذکور، هم اکنون در بازار موجود است و به فروش می رسد. شما همین حالا می توانید یک گوشی بلک بری بخرید که در آن به جای سیستم عامل اختصاصی این شرکت، از اندروید استفاده شده است. برای این گوشی که بلک بری پریو نام دارد، سه حقیقت وجود دارد.

  • گوشی بسیار خوبی است.
  •  صفحه کلید فیزیکی آن هنوز هم مفید است.
  •  اکثر مردم از وجود این گوشی بی خبر هستند.

بنابراین باید به این فکر کنیم که، چه چیزی می تواند این گوشی خوب را به اتفاقی بزرگ تبدیل کند؟ چه چیزی باعث می شود تا مورد توجه مردم قرار گیرد؟ یکی از نکاتی که خیلی می توانست به این امر کمک کند، استفاده از صفحه کلید بزرگ تر نسبت به قبل بود. چرا که صفحه کلید فعلی ریزتر شده و به صورت کشویی می باشد (به نظر یک صفحه کلید افقی برای مخاطبین امروزی یادگیری آن ساده تر خواهد بود و بیشتر از آن استقبال خواهند کرد).

2-50

حقیقت این است که گوشی فعلی خیلی شبیه به گوشی های اندرویدی دیگر شده است. با این وجود، کمی تغییر می توانست بهتر باشد. مثلا همین صفحه کلید افقی یا بلندگوهای استریو که با صفحه نمایش خارق العاده پریو ترکیبی عالی را رقم می زنند. در ضمن، زاویه دید بالایی که صفحه نمایش گوشی به شما می دهد می توانست تجربه تماشای فیلم های سینمایی را هم برای شما به ارمغان بیاورد.

حالا این سوال مطرح می شود آیا بلک بری با این گوشی به موفقیت رسیده است یا خواهد رسید؟ چرا که دلگرم شدن به ادامه این راه نیاز به یک برد اساسی و بزرگ دارد و می تواند زمینه ساز تولید گوشی های رویایی دیگر باشد. باید منتظر ماند تا ببینیم استقبال کاربران از این محصول چگونه خواهد بود.

آن چه مسلم است این است که بلک بری به دنبال تغییر است و عرضه همین گوشی جدید بیانگر این امر می باشد. ولی تغییر بزرگ همان ابتدا حاصل نمی شود و به نظر بلک بری در این راه، راهی طولانی را در پیش دارد. امید است با عرضه محصولات دیگر شاهد اتفاقات خوبی برای این شرکت باشیم.

منبع: cnetبدون دیدگاه