میزو در MWC 2016 از محصولی مبتنی بر سیستم عامل اوبونتو رونمایی می‌کند

کمپانی میزو ساعاتی پیش پوستری را منتشر کرده که خبر از برنامه‌ریزی این شرکت به منظور رونمایی از یک محصول مبتنی بر سیستم عامل اوبونتو می‌دهد.

میزو از جمله شرکت‌های چینی است که طی چند سال اخیر در زمینه طراحی و عرضه گوشی‌های هوشمند بسیار موفق عمل کرده و توانسته رشد چشمگیری را شامل شود. این شرکت چینی ساعاتی پیش تیزری را منتشر کرد که در آن به شکل محسوسی به واژه‌های Ubuntu و MWC 2016 اشاره شده است، بنابراین احتمال در کنگره جهانی موبایل 2016 شاهد رونمایی میزو زا یک دستگاه هوشمند جدید و مبتنی بر سیستم عامل اوبونتو خواهیم بود.

این اولین باری نیست که میزو از محصولی این چنینی رونمایی می‌کند. این برند چینی در رویداد MWC 2014 هم از یک گوشی هوشمند مبتنی بر سیستم عامل اوبونتو رونمایی کرد که  Ubuntu MX3 نام داشت. همچنین میزو سال گذشته هم در جریان نمایشگاه MWC 2015 نسخه جدید این گوشی با نام MX4 Ubuntu را نیز معرفی نمود. بنابراین به هیچ وجه جای تعجبی وحود ندارد که میزو در کنگره جهانی موبایل 2016 یا همان رویداد MWC 2016 هم از نسخه جدید این گوشی با نام احتمالی MX5 Ubuntu رونمایی کند.

1

متاسفانه در حال حاضر هیچ اطلاعات بیشتری در رابطه با خصوصیات و ویژگی‌های سخت افزاری احتمالی این محصول ارائه نشده، اما همانطور که می‌دانید زمان زیادی تا برگزاری رویداد MWC 2016 باقی نمانده است. بر اساس اطلاعات مندرج در تیزر تبلیغاتی میزو، این محصول جدید در روز بیست و دوم ماه فوریه معرفی می‌شود.

منبع: gsmarena



بدون دیدگاه