برگزاری اولین کنفرانس تخصصی تبلیغات دیجیتال

امروزه دنیای دیجیتال در تمامی جنبه های زندگی و کار افراد توسعه پیدا کرده و استفاده از ابزارهای دیجیتال یکی ازالزامات اصلی زندگی هرفردی شده است دراین میان ضریب نفوذ اینترنت با عددی حدود ۷۴ درصد همراه با ویژگیهای منحصر بفرد این ابزارها از قبیل شخصی بودن، دردسترس بودن، تعاملی بودن به همراه هزینه پایین اطلاع رسانی در آنها، آنها را تبدیل به یکی از مهمترین و اثربخش ترین رسانه های تبلیغاتی نموده است.

لذا با توجه به افزایش اهمیت و بکارگیری رسانه های دیجیتالی ،گاها عدم توجه به ویژگیها والزامات خاص این رسانه ها، موجب عدم بهره گیری مناسب شرکت ها از این رسانه ارزشمند شده است بطوریکه روندهای تبلیغات در جهان نیز حاکی است این رسانه امروز تبدیل به مهمترین رسانه تبلیغاتی شرکت ها شده است، از این رو توجه به توسعه دانش کاربردی تبلیغات دیجیتالی و آشناسازی مدیران شرکتها با نحوه برنامه ریزی و اجرای کمپین های تبلیغاتی دیجیتالی هدفمند، مورد توجه عوامل برگزاری کنفرانس تبلیغات دیجیتالی می باشد. همچنین قابل ذکر است این کنفرانس تاکید ویژه ای بر توسعه تبلیغات دیجیتالی هدفمند به منظور پوشش دهی به اهداف تبلیغات شرکت ها و نیز ایجاد بالاترین سطح دسترسی و اعتباردر بازار هدف شرکتها دارد تا بتواند با افزایش اثربخشی کمپین های تبلیغاتی، بهترین نتایج را برای آنها ایجاد نماید. در این کنفرانس سعی خواهیم کرد تا با انتقال دانش تخصصی و کاربردی از طریق سخنرانی مشاوران و مدیران متخصص حوزه تبلیغات و دیجیتال و نیز ارائه تجربیات و نتایج کمپین های موفق دیجیتالی زمینه ای را برای کسب دانش و تجربه برای صاحبان کسب وکار و مدیران بازاریابی و تبلیغات فراهم آوریم.

در ادامه گزارش تصویری مختصری از کنفرانس و سخنرانان کنفرانس برای شما نمایش داده می شود:

 

IMG_8632

 

IMG_8633

IMG_8642

 

 

IMG_8651

 

 

IMG_8667

 

IMG_8674

 

IMG_8822

 

IMG_8847

 

IMG_8853

 

IMG_8695

 

IMG_8746

 

IMG_8773

 

IMG_8795

 

IMG_8889

 

IMG_8882

در پایان ویدویی در قسمت کلیک TV قرار داده شده که به شرکت ها و کمپانی های فعال و طراز اول در امر تبلیغات دیجیتال،”نشان سرآمد دیجیتال” اهدا می شود. شما را به تماشای این ویدیو دعوت می کنیم.بدون دیدگاه