حضور مسواک هوشمند اورال بی در نمیشگاه MWC 2016

اورال بی ( Oral-B) از مسواک هوشمند خود در نمایشگاه MWC 2016 رونمایی کرد که تجربه ای جدید در تمیز کردن دندان هایتان به شما می دهد.

به گزارش کلیک، این مسواک الکتریکی با نام Dubbed Genius از فناوری تشخیص موقعیت بهره می برد و از سنسور حرکتی و دوربین موبایل هوشمند استفاده می کند تا بتوانید قسمت هایی که نیاز به مسواک کشیدن دارد را ردیابی کنید. این کمپانی اولین مسواک الکتریکی بلوتوثی را در سال 2014 عرضه کرد.
این محصول در ماه جولای در بازارهای منتخب به فروش گذاشته خواهد شد و اپلیکیشن نسخه 4.1 اورال بی مخصوص اندروید و آی او اس در همین زمان در گوگل پلی و آیتونز موجود خواهد بود.
بنابر گفته اورال بی، 80 درصد افراد حداقل برای یک قسمت از دهان خود زمان کافی صرف نمی کنند و و 60 درصد از آنها حتی دندان های آسیابی عقب خود را مسواک نمی زنند یا به اندازه کافی مسواک نمی زنند. اما فناوری تشخیص موقعیت درGenius این محصول را قادر می سازد قسمت هایی از دهان که کاربر در حال مسواک زدن آن است را توسط سنسورهای تعبیه شده در مسواک شناسایی کند.
دکتر Jose Nart DDS از کلینیک دندانپزشکی Nart گفت بیماران فکر می کنند صحیح مسواک می زنند اما واقعیت این است که به طور صحیح و عمیق مسواک نمی زنند و همچنین قسمت هایی از دهان را مسواک نمی زنند. این سیستم جدید مسواک زدن بیمار را در مسواک زدن به صورت صحیح و همچنین تمام قسمت های دهان کمک می کند.
مسواک Oral-B Genius و اپلیکیشن آن توسط یک راهنمای دیجیتالی که کاربر را نسبت به آن چه در زمان مسواک زدن اتفاق می افتد آگاه خواهد کرد. حال بیماران می توانند توصیه هایی که در مطب شروع می شود را با راهنمایی این سیستم ادامه دهند و یک برنامه روزانه همراه با راهنمایی داشته باشند.
فناوری تشخیص موقعیت به در اپلیکیشن نسخه 4.1 اورال بی در این مسواک الکتریکی موقعیت مسواک را ردیابی کرده و به کاربر نشان می دهد که چگونه تمام قسمت های دهان را مسواک بزند. همچنین کاربران بازخوردهایی در مورد مسواک زدن هر بخش از دهان از طریق اپلیکیشن مذکور دریافت خواهند کرد. این اپلیکیشن همچنین در مورد فشار اعمال شده حین مسواک زدن اطلاعاتی ارائه می دهد. تکنولوژی نوسانی-دوار-ضربان دار تک به تک دندان ها را تمیز می کند و قسمت هایی که دسترسی به آنها مشکل است را پوشش می دهد. دیگر ویژگی خاص این مسواک فناوری سنسور فشار سه گانه است که لثه ها را از مسواک زدن تهاجمی با اشاره به اینکه چه زمانی کاربر در حال اعمال فشار زیاد است حفظ می کند و بطور اتوماتیک سرعت سر مسواک را کم می کند.
این مسواک دارای لوازم یدکی مختلفی است؛ از جمله یک کیف مسافرتی زیبا که هم مسواک و هم گوشی هوشمند را شارژ می کند؛ نگهدارنده گوشی هوشمند نیز گوشی را برای بهره گیری از فناوری تشخیص موقعیت حین مسواک زدن برای شما نگه می دارد. لوازم دیگر شامل یک باتری لیتیوم یونی است که انتظار دو هفته شارژ از آن می رود و یک سیستم روشنایی 360 درجه با 12 رنگ مختلف است که به کاربر اجازه می دهد برس خود را با استفاده از اپلیکیشن اورال بی شخصی سازی کنند.

منبع: ibtimes.co.ukبدون دیدگاه