با این اپلیکیشن ها بخندید!

برنامه های اندرویدی که خنده بر لب افراد می آورد با استقبال مواجه شده اند و روز به روز در حال گشترش بیشتر هستند.

کلیک – بسیاری بر این عقیده اند که کلمه “LOL” منسوخ می شود، اما مخالفانی هم در این زمینه وجود دارند. مردم همیشه به دنبال برنامه یا وب سایت هایی برای سرگرمی یا خندیدن هستند. اندروید یک پلت فرم (سکوی) بزرگ است اما اما به ندرت به عنوان یک پلت فرم خیلی خنده دار محسوب می شود، اینطور نیست؟ اما اندروید هم با برنامه هایش می تواند خنده بر لبان شما بیارود.

در اینجا پنج نمونه از بهترین برنامه های اندروید خنده دار را به شما معرفی می کنیم تا موجب خندیدن شما در طول شب شود!

 

1

1- 9GAG

برنامه 9GAG یک وب سایت میزبان تصاویر است و برنامه های آندروید، خانه ای برای هزاران عکس و تصاویر ترول می باشد. اما هنوز موضوع خیلی فراتر از این حرف ها است. از سوی دیگر ما با جامعه ای رو به رو هستیم که اغلب بسیار زیرک هستند، که خنده دارترین تصاویر و فیلم ها در موضوعات متفاوت را در اینترنت گزینش می کنند مانند موضوعات خنده دار، تصاویر با پسوند GIF(متحرک) و الگوی رفتاری ( مانند ترول ها). این یک برنامه بسیار محبوب است، زیرا پایدار و کارآمد محسوب می شود حتما نگاهی به این برنامه بیندازید.

 

2

2- Imgur

برنامه Imgur دارای یک برنامه و وب سایت مرتبط با تصاویر و GIF(عکس های متحرک) محسوب می شود، اما به جرات می توان گفت از برنامه قبلی عمق و دامنه نسبتا بیشتری دارد. طبیعتا تعداد زیادی GIF(عکس های متحرک) وعکس های خنده دار وجود دارد که به طور مداوم به روز رسانی می شود اما همچنان ایده های شگفت انگیز و داستان های زیادی برای به اشتراک گذاشتن وجود دارد.

رابط کاربری برنامه به خودی خود، آسان و دارای جلوه های بصری ساده است، شما می توانید ساعت های زیادی را تنها با لمس کردن صفحه گوشی بگذرانید. فقط از این بابت مطمئن شوید که برنامه را در برخی از نقاط ببندید و این امر را فراموش نکنید.

برنامه Imgur تصاویر خنده دار و داستان های بسیار جالبی دارد.

 

3

3- HeadsUp

حتی اگر شما با برنامه ی HeadsUp آشنا نباشید، به سادگی با ایده ای که در پشت آن نهفته شده آشنا خواهید شد. HeadsUp یک بازی گروهی می باشد که شما گوشی خود را در برابر پیشانی خود نگه می دارید و می بایست تا زمانی که گوشی شما، یک حیوان، یک فیلم، یک هنرمند مشهور و یا یک مورد مشابه موارد مذکور را نمایش می دهد، گوشی خود را روی پیشانی خود نگه دارید. دوستان شما بطور دیوانه وار، سرنخ هایی را فریاد می زنند تا به حدس شما کمک کنند و شما باید تصویر نشان داده شده را حدس بزنید.

اگر شما بتوانید درست حدس بزنید، پس از آن می توانید سر خود را پایین بیاورید و نوبت به نفر بعدی می رسد. معمولا شما سوالاتی مثل سوالات زیر می پرسید :

“جاندار است یا غیر جاندار؟ در جیب جا می شود؟ خوردنی است؟”

همچنین برای شنیدن جواب هایی مثل جملات زیر آماده باشید: “جاندار است، یا غیر جاندار است، بسیار کوچک است، خوردنی نیست”. ممکن است دوستان شما با جملات مفیدی به حدس شما کمک کنند.

 

4

Vine -4

برنامه Vine بارها موجب خنده من و دوستانم شده است. مانند GIF(عکس های متحرک)، Vine ها فیلم های کوتاه و تکرار شونده ای هستند که می توانند آپلود شوند و بر روی یک پلت فرم به اشتراک گذاشته شوند، که از وب سایت های به اشتراک گذاری می توان به توییتر اشاره کرد.

این فیلم های کوتاه، بی وقفه قابل تماشا هستند، شما می توانید اکانت ها و کانال های محبوب خود را دنبال کنید، بنابراین شما هر روز از دیدن Vine هایی که مورد علاقه شما می باشد، لذت می برید. برای شاد بودن همیشگی و لذت بردن از آن برنامه Vine را امتحان کنید.

 

5

5- Buzzfeed

برنامه Buzzfeed، یک وب سایت رسانه ای است که دامنه ی گسترده ای از موضوعات و رویدادهای فرهنگی محبوب را پوشش می دهد، اما اغلب این مقالات هیجان انگیز هستند. شما نوع محتوای آنرا به راحتی خواهید فهمید که در این امر هیچ شکی نیست: لیست های بی رقیب و بزرگی از چیزهای مختلف مانند ” 13 سیب زمینی که شبیه چنینگ تاتوم هستند”. بهتر از همه ی بخش ها، یک بخش اختصاص داده شده به “LOL” وجود دارد که شاید با دیدن آن بیشتر از سایر قسمت های این برنامه لذت ببرید.

 

منبع: androidpit

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .