فروش Firewatch بیش از انتظارات بوده است

گویا عنوان Firewatch توانسته انتظارات استودیوی کامپو سانتو را برآورده و فروش بسیار بالایی را تجربه کند! این عنوان مستقل و جذاب مدتی پیش توسط استودیوی مذکور برای پلی استیشن 4 و رایانه های شخصی منتشر شد و توانست رضایت گیمرها و منتقدان را به دست بیاورد. از نمرات منتشر شده می توانستیم درمورد فروش این بازی حدس بزنیم اما حدس ما همیشه نمی تواند منبع موثقی محسوب شود. مدتی پیش استودیوی کامپو سانتو از هواداران و کاربران خود در خصوص فروش بازی Firewatch تشکر کرده و فروش این بازی را بیش از انتظارات تیم سازنده دانسته است. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

به گزارش کلیک، اخیرا استودیوی کامپو سانتو در شبکه اجتماعی توییتر تایید کرد که فروش بازی Firewatch بسیار بالا بوده و تیم سازنده انتظار چنین فروشی را نداشته بودند. به همین خاطر این استودیو از تمامی خریداران و کاربران این بازی تشکر کرده است.

استودیوی کامپو سانتو در بیانیه ای (صفحه رسمی شبکه اجتماعی توییتر) نوشت:

میزان فروش بازی Firewatch بیش از انتظارات ما بوده است. ما خوش حال هستیم که کار بعدی خود را آغاز می کنیم و بی صبرانه منتظر ساخت و عرضه بازی بعدیمان هستیم!

— Campo Santo (@camposanto) February 24, 2016

متاسفانه میزان فروش بازی Firewatch به صورت رسمی توسط استودیوی کمپو سانتو اعلام نشد و بر اساس ادعای وب سایت معتبر استیم اسپای، نسخه رایانه های شخصی بازی Firewatch تا به امروز بیش از 190 هزار نسخه فروش داشته است. البته ممکن است این میزان کمی کم به نظر برسد اما باید توجه کنید که این آمار ذکر شده مخصوص نسخه رایانه های شخصی بازی فایرواچ بوده و اگر میزان فروش نسخه پلی استیشن ۴ این عنوان را نیز به آن اضافه کنیم، قطعا این آمار (میزان فروش) برای استودیوی کوچک کمپو سانتو یک موفقیت بزرگ و فوق العاده ای مسحوب می شود.

بازی بی نظیر و محبوب Firewatch یک بازی ماجراجویی اول شخص است که توانست نمرات بسیار خوب و بالایی را کسب کند. شما در این بازی در نقش شخصیت هنک هستید. هنک به دیدبانی بسیار علاقه دارد و تصمیم می گیرد که خانه خودش را ترک کند و در برج دیدبانی جنگل بزرگ volunteer زندگی و از جنگل حفاظت کند. در روز اول شما به کمک یک بی سیم با همکارتان آشنا می شوید. متاسفانه این همکار خبرهای خوبی برای شما ندارد چرا که پس از گذشت مدتی گزارش یک آتش را به شما می دهد. این آتش سوزی مهیب Yellowstone fires نام دارد که در سال ۱۹۸۸ رخ می دهد و کل جنگل را می سوزاند! وظیفه اصلی شما مهار آتش است اما این آتش آنقدر زیاد شده که حفظ جان خودتان بیشتر از جنگل ارزشمند است. بازی مستقل Firewatch توسط Campo Santo ساخته شده و در تاریخ ۹ فبریه سال ۲۰۱۶ مصادف با سه شنبه ۲۰ بهمن ماه سال ۱۳۹۴ برای کنسول نسل هشتم کمپانی سونی (PlayStation 4) و کامیپوترهای شخصی مبتنی بر سیستم عامل مایکروسافت ویندوز، لینوکس و MacOS منتشر شد. البته استودیوی سازنده این بازی در گذشته اعلام کرد که ممکن است تیم سازنده، نسخه ایکس باکس وان بازی Firewatch را نیز منتشر کند. در حال حاضر اطلاعات زیادی در این خصوص منتشر نشده است.

همچنین در صورتی که مایل به مطالعه نقد و بررسی بازی فایرواچ در رسانه کلیک هستید، اینجــــــــــا کلیک کنید.

در انتهای این خبر، دیدگاه شما در رابطه با میزان فروش بازی Firewatch چیست؟ آیا شما این میزان فروش را پیش بینی می کردید؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خودتان را حتما در رسانه کلیک به اشتراک بگذارید.

منبع: VG247بدون دیدگاه