اشیا دلخواه خود را در ویدئو های یوتیوب محو کنید!

سال 2012 یوتیوب قابلیتی به سرویس پخش آنلاین ویدئو های خود اضافه کرده بود که به وسیله آن شما می توانستید چهره افراد را در ویدئو محو کنید.حالا یوتیوب در قدم بعدی به شما اجازه محو کردن اشیا مختلف را نیز می دهد.

به گزارش کلیک، به وسیله این ویژگی جدید شما می توانید با کشیدن یک مربع دور شیء مورد نظر، آنرا در حین پخش محو کنید و در تمام صحنه های بعدی این شیء به طور خودکار توسط یوتیوب محو خواهد شد.

این ویژگی بدین معناست که شما می توانید هرگونه اطلاعات حساسی که نمی خواهید تمام دنیا آنرا مشاهده کنند را به سادگی محو کنید.

گوگل اخیرا در اطلاعیه ای اعلام کرد که هدف این شرکت از راه اندازی این ویژگی جالب این است که شما اطلاعاتی از قبیل شماره تماس،رکورد های اقتصادی، شماره پلاک خودرو و بسیاری از موارد دیگر را بدون ادیت و آپلود مجدد ویدئو، انجام دهید.همچنین یوتیوب همیشه یک پیش نمایش از ویدئو را در اختیار شما خواهد گذاشت که اگر از روند ادیت ویدئو خود راضی نبودید دوباره این کار را انجام دهید.

این سیستم از یک فناوری جدید بهره می برد که تمام اشیا یک ویدئو را آنالیز می کند. البته هنوز مدت زیادی از عملی شدن این ایده نگذشته است و باید دید که کارکرد آن چگونه خواهد بود.

 

منبع:techcrunch

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.