بسته الحاقی پورشه برای Forza 6 عرضه شد

همان طور که اطلاع دارید، تا به امروز کمپانی مایکروسافت بسته های الحاقی زیادی را برای عنوان بی نظیر Forza Motorsport 6 منتشر کرده است. مدتی پیش خرده فروش معتبر و بزرگ آمازون در فروشگاه رسمی خود بسته الحاقی جدیدی را با نام پورشه در لیست محصولات خود قرار داد که ادعا می کرد بزودی این بسته الحاقی برای کنسول ایکس باکس وان عرضه خواهد شد. در آن زمان کمپانی مایکروسافت هیچ واکنشی در این خصوص انجام نداد و این خبر در حد یک شایعه باقی ماند. از آن جا که به خرده فروش آمازون اعتماد داریم، این خبر را کمی جدی گرفتیم و پس از دنبال کردن آن، سرانجام کمپانی مایکروسافت به صورت رسمی از این بسته الحاقی رونمایی کرد. به تازگی بر اساس خبرگزاری های خارجی، این بسته الحاقی برای کنسول ایکس باکس وان منتشر گردید. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

به گزارش کلیک، در بسته الحاقی Porsche بازی Forza Motorsport 6 شاهد اضافه شدن 20 ماشین جدید و قدیمی کمپانی پورشه به بازی هستیم. از بین 20 ماشین اضافه شده، 9 مدل از آن ها برای کنسول ایکس باکس وان به صورت جدید عرضه می شوند. همچنین این دی ال سی کمپین جدیدی را به نام Porsche Anthology به بازی اضافی می کند که لذت بازی را چند برابر خواهد کرد.

رانندگان خودروهای پورشه یعنی آقای هرلی هیوود (Hurley Haywood)، دریک بل (Derek Bell) و پاتریک لانگ (Patrick Long) برای ایجاد یک تجربه منحصر به فرد از ماشین های کمپانی پورشه “همان چیزی که ماشین های این بسته الحاقی را ویژه کرده است”، در ساخت این بسته الحاقی به کمپانی مایکروسافت کمک های فراوانی کرده اند.

این بسته الحاقی به گیمرها و کاربران اجازه می دهد تا ماشین های موجود در این بسته الحاقی را شخصی سازی کنند و سپس به مسابقه بپردازند. هم اکنون شما کاربران و گیمرهای این بازی، بسته الحاقی پورشه را می توانید از فروشگاه مایکروسافت (ایکس باکس لایو و ایکس باکس استور) و سایر فروشگاه های معتبر با قیمت $19.99 (دلار) خریداری کنید. در کنار انتشار این خبر، کمپانی مایکروسافت تصاویری را از این بسته الحاقی منتشر کرده است که در ادامه می توانید این تصاویر خارق العاده را مشاهده کنید.

در زیر می توانید لیست کامل ماشین های جدید بسته الحاقی Porsche را مشاهده کنید.

  • 2015 Porsche #19 Porsche Team 919 Hybrid
  • 1960 Porsche 718 RS 60
  • 1957 Porsche 356A Speedster
  • 1998 Porsche #26 Porsche AG 911 GT1 98
  • 2004 Porsche 911 GT3
  • 1987 Porsche #17 Racing Porsche AG 962c
  • 1955 Porsche 550A Spyder
  • 2011 Porsche #45 Flying Lizard 911 GT3 RSR
  • 2008 Porsche #7 Penske Racing RS Spyder Evo

در قسمت زیر نیز می توانید تمامی تصاویر منتشر شده از بسته الحاقی پورشه بازی Forza Motorsport 6 را مشاهده کنید.

بازی بی نظیر و فوق العاده Forza Motorsport 6 در تاریخ ۱۵ سپتامبر سال میلادی ۲۰۱۵ توسط استودیوی بازی ساز مایکروسافت به صورت انحصاری برای کنسول ایکس باکس وان منتشر کرد. این عنوان توسط استودیوی Turn 10 ساخته شده است و خوشبختانه توانست نظر بسیاری از منتقدان و گیمرها را به خود جذب کند به طوری که نمرات منتشر شده این عنوان، نمرات بسیار بالایی هستند. برای مثال وب سایت معتبر IGN نمره ۹ از ۱۰ را به این بازی داده است. همچنین نمره متای این بازی، 87 از 100 می باشد که این میزان بیانگر بی نظیر بودن عنوان ماشینی/مسابقه ای فورزا 6 می باشد. شایان به ذکر است که وب سایت معتبر ویکی پدیا، خبر انتشار نسخه رایانه های شخصی این بازی را در وب سایت خود داده است. طبق این خبر، بازی Forza Motorsport 6 در تاریخ نامشخصی از فصل بهار برای رایانه های شخصی مبتنی بر سیستم عامل مایکروسافت ویندوز 10 عرضه خواهد شد.

در انتهای این خبر، دیدگاه شما در رابطه با بسته الحاقی پورشه بازی Forza Motorsport 6 چیست؟ گرافیک و تکسچر های این بسته الحاقی را چگونه ارزیابی می کنید؟ آیا شما این دی ال سی را خریداری خواهید کرد؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خودتان را حتما در رسانه کلیک به اشتراک بگذارید.

منبع: VG247بدون دیدگاه