راه اندازی سامانه جامع اینترنتی خرید بلیت ترکیبی حمل و نقل ریلی و هوایی

سامانه جامع اینترنتی با همکاری شرکت حمل و نقل ریلی رجا و یک سایت اینترنتی راه اندازی شد تا برای نخستین بار خرید بلیت حمل و نقل ترکیبی هوایی و ریلی ممکن گردد.

به گزارش کلیک، در نشست خبری مشترک یک مجموعه اینترنتی و شرکت حمل و نقل ریلی رجا، با عنوان راه اندازی سامانه اینترنتی خرید همزمان بلیت حمل و نقل ترکیبی هوایی و ریلی مسافران برای نخستین بار، مجید حسینی نژاد گفت: پیش از این، امکان خرید همزمان بلیت برای مسیرهای ریلی و هوایی وجود نداشت و مسافران باید به صورت جداگانه از یک مرجع بلیت خطوط ریلی و از مرجع دیگری بلیت خطوط هوایی را تهیه می کردند که این موضوع هم سفرهای دو مسیره و هم سفرهای رفت و برگشت را شامل می شد.

مدیر مجموعه اینترنتی علی بابا، اظهار داشت: هم اکنون شرکت های زیادی در زمینه فروش جداگانه بلیت های حمل و نقل فعالیت دارند. با راه اندازی این سامانه جامع، مسافران می توانند همزمان و از ظریق یک مرجع، بلیت های ترکیبی ریلی و هوایی را به صورت اینترنتی خریداری کنند.

وی بیان کرد: در آینده حمل و نقل اتوبوسی نیز به سامانه حمل و نقل ترکیبی اضافه خواهد شد. در تلاش هستیم تا با ایجاد ترکیبی ارزش افزوده شامل حمل و نقل و مراکز اقامتی امکانی را فراهم  کنیم، تا هر خانواده با هر سطح درآمد بتواند سفر کند که این برنامه تا تیرماه ۹۵ محقق خواهد شد.

حسینی نژاد یادآور شد: پیش از این مجموعه علی بابا در بحث بلیت داخلی هواپیما فعال بوده ایم به طوری که ۳۰ درصد از سهم بازار بازار آنلاین بلیت را در اختیار داریم و اخیرا نیز خدمت حمل و نقل ترکیبی به صورت مشترک با شرکت رجا را آغاز کرده‌ایم.

او افزود: استرداد آنلاین بلیت قطار از موضوعاتی است که با شرکت رجا در حال انجام است که تا پایان سال و یا تا فروردین ماه سال آینده محقق می شود.

سعید رهنما، مدیر بازاریابی و فروش شرکت حمل و نقل ریلی رجا نیز در این نشست بیان کرد: شرکت رجا یکی از ۱۱ شرکت بخش راه آهن جمهوری اسلامی ایران است. در حال حاضر بیش از ۹۰ قطار داریم و سالانه حدود ۱۷ میلیون مسافر در شبکه‌ ریلی جا به جا می‌شوند و توسعه‌ بازار و افزایش خدمات در راستای مشتری مداری از جمله اهداف مورد توجه شرکت به شمار می‌رود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.