شباهت زیاد گجت تناسب اندام Q Motion با Misfit

چرا باید این ساعت هوشمند که نقایصی را دارد انتخاب کنیم؟ جدیدترین گجت تناسب اندام Fossil در نگاه اول جذاب به می‌رسد و شما می‌توانید با این گجت توجه همه را به خود جلب کنید.

به گزارش کلیک، کیو موشن نخستین گجت زیبا و خوش استیل ۲۰۱۶ شرکت Fossil است و نخستین گجت این شرکت برای کنترل خواب شما و همچنین میزان تحرک شما در طول روز است.

این گجت استوانه‌ای شکل در جشنواره موسیقی جشنواره SXSW  رونمایی شد که ظاهر آن شباهت بسیار زیادی با میسفیت  دارد (شرکتی که Fossil  سال گذشته آن را خرید)
در واقع کیو موشن شباهت بسیار زیادی به میستیف رِی دارد. دو هر گجت به سبک دست‌بند طراحی شده‌اند که میزان فعالیت شده را کنترل می‌کنند و بر آن نظارت دارند و نمایشگری در آن‌ها دیده نمی‌شود. در هر دو گجت  قسمت استوانه‌‌ای شکل تعبیه شده است که دلنشین و جذاب است و به بندی ظریف متصل شده است.

هر دو گجت دارای نشانگر LED هستند  که زمانی که گوشی نوتیفیکیشن‌ها را دریافت می‌کند روشن می‌شود و از قابلیت ویبره هم برخوردار هستند. Fossil این امکان را به شما می‌دهد اپلیکیشن‌هایی را انتخاب کنید که این وسیله را از یک گوشی به یک گجت پوشیدنی تبدیل می‌کند که این یک برتری کوچک نسبت به میستیف محسوب می‌شود.

در هر دو گجت باتری‌های دکمه‌ای تعبیه شده است اما به معنای این نیست که گجت‌ها دیگر نیازی به باتری نداشته باشند و شما باید هر شش ماه یک بار باتری‌های آن‌ها را تعویض کنید.

حتی ویژگی “تاچ هوشمند” هم در هر دو گجت مشابه است که انجام کارهای خاصی مانند گرفتن عکس سلفی و پخش موسیقی توسط گوشی را آسان می‌کند و یا زمانی که گوشی خود را گم کردید این  قابلیت به شما کمک می‌کند.

کیوموشن به لطف قابلیت کنترل و نظارت بر خواب افراد از ساعت‌های هوشمند کیو فاندِر و کیو گِرَند  و کیو ریویلِر کنترل کننده، کمی بهتر است؛ به هر حال این گجت یک بند ساده تناسب اندام است که با طراحی جذابی ارائه شده است.
کیو موشن اواخر تابستان امسال با قیمت ۹۵ دلار آمریکا به بازار عرضه می‌شود.

منبع: stuff.tvبدون دیدگاه