رویداد اختصاصی ایسر در بیست و یکم ماه آوریل برگزار می‌شود

ظاهرا طی ماه آینده یعنی آوریل شاهد رونمایی از محصولات متنوعی خواهیم بود. ساعاتی پیش کمپانی ایسر هم به طور رسمی خبر از برگزاری کنفرانس اختصاص خود در روز بیست و یکم این ماه داد. این رویداد در نیویورک ایالات متحده برگزار می‌شود.

با تمام شدن کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۶ یا همان رویداد MWC 2016 بسیار از افراد تصور داشتند که کمپانی‌های فعال در صنعت موبایل از محصولات جدید خود رونمایی کرده‌اند و از اینرو تا چند ماه شاهد معرفی محصولات جدیدی نخواهیم بود. اما ظاهرا این چنین نبوده و ماه آینده محصولات متنوعی از سوی شرکت‌های فعال در صنعت موبایل رونمایی می‌شوند.

یکی از محصولاتی که طی ماه آوریل شاهد رونمایی از آن خواهیم بود، گوشی هوشمند HTC 10 است. این گوشی طی کنفرانس اختصاص اچ‌تی‌سی که برای روز دوازدهم ماه آوریل در نظر گرفته شده رونمایی می‌شود. همچنین میزو هم در ماه آوریل قصد برگزاری دو رویداد و کنفرانس اختصاصی را دارد که احتمالا در جریان آن‌ها از دو گوشی هوشمند Meizu PRO 6 و Meizu M3 Note رونمایی می‌شود. اما حال نوبت به شرکت ایسر رسیده تا برنامه‌ریزی خود برای ماه آینده را منتشر کند!

به گزارش کلیک، کمپانی ایسر به طور رسمی اعلام کرده که در روز بیست و یکم ماه آوریل کنفرانسی اختصاصی را در شهر نیویورک ایالات متحده برگزار خواهد کرد. البته ایسر در سال ۲۰۱۵ هم دست به اقدامی این چنینی زد. کنفرانس اختصاصی ایسر در سال گذشته طی روز بیست و سوم ماه آوریل و در همان شهر نیویورک برگزار شد. متاسفانه کمپانی ایسر هیچ اشاره مستقیمی به محصولاتی که قصد رونمایی از آن‌ها دارد را نداشته، اما پیش بینی می‌کنیم که در جریان این کنفرانس شاهد معرفی محصولاتی همچون کروم‌بوک، گوشی هوشمند، تبلت و … باشیم.

اما کمپانی ایسر برای افرادی که در داخل شهر نیویورک حضور نداشته و درعین‌حال تمایل به تماشای کنفرانس اختصاصی این شرکت دارند امکان مشاهده آنلاین مراسم را فراهم می‌آورد. بنابراین افراد علاقه‌مند به تماشای این کنفرانس می‌توانند به‌صورت آنلاین آن را مشاهده کنند. ایسر در رابطه با کنفرانس روز بیست و یکم ماه آوریل خود تیزری را نیز منتشر کرده که در آن به دو واژه Next و Acer اشاره مستقیمی شده است. واژه Next به معنای “بعدی” بوده و Acer که نام لاتین برند ایسر محسوب می‌شود. بنابراین می‌توان از تیزر این شرکت نتیجه گرفت که در جریان کنفرانس پیش رو، ایسر نسل جدید و پیشرفته‌تری از محصولات خود را معرفی می‌کند. باوجود تمامی این تفاسیر هنوز مشخص نیست که در جریان این کنفرانس چه اتفاقاتی رخ می‌دهد!

نظر شما در رابطه با این موضوع چگونه است؟ آیا ایسر در کنفرانس اختصاصی روز بیست و یکم آوریل خود از گوشی هوشمند جدیدی رونمایی خواهد کرد یا احتمال معرفی سایر محصولات هوشمند نظیر گجت‎‌های پوشیدنی، تبلت‌ و … را بیشتر می‌دانید؟ با کلیک همراه باشید تا در جریان اخبار دقیق مرتبط با این موضوع و دنیای تکنولوژی قرار بگیرید.

منبع: androidheadlinesبدون دیدگاه