شیفر

بهترین نرم افزار های رایگان اندروید در طول تاریخ!

پس از روزها تحقیقات برای شما بهترین برنامه های کاربردی اندروید در تمام دوران را گردآوری کردیم.

کلیک – مطمئن هستیم که بعد از خواندن این مطالب در مورد بهترین نرم افزارهای رایگان اندروید، به کاربران حرفه ای اندروید تبدیل خواهید شد. اندروید دارای پایگاه کاربر عظیمی در دسته اسمارت فون های با مشخصات پیشرفته است که یکی از محبوب ترین سیستم عامل های مورد استفاده در گوشی ها، تبلت ها و دیگر دستگاه های تلفن همراه است.

فروشگاه اینترنتی گوگل پلی، فروشگاه رسمی نرم افزارهای اندروید است که دارای بیش از ۷۰۰۰۰۰ برنامه های اندروید است و بسیاری از آنها برای دانلود رایگان در دسترس هستند. این مجموعه بزرگ برنامه ها از دسته بندی های مختلف، مزیت های بسیاری برای کاربران اندروید در مقایسه با سیستم عامل های دیگر دارد. در همین زمان این مگا فروشگاه اینترنتی گوگل پلی در حالی که بهترین برنامه ها را انتخاب می کند، تا حدودی موجب سردرگمی در میان بسیاری از کاربران اندروید شد. فروشگاه اینترنتی گوگل پلی دارای برنامه های رایگان بسیاری است، اما همهاین برنامه ها عالی و بهترین نیستند. برای کمک به شما به منظور دانلود بهترین برنامه های اندروید رایگان، بهترین راهنمای نرم افزارهای رایگان اندروید را برای همه کاربران در اینجا نوشته ایم. در اینجا با ترفندهای جالب، بهترین نرم افزارهای رایگان اندروید در طول تاریخ اندروید را در اختیار شما قرار می دهیم تا از اسمارت فون خود بیشتر لذت ببرید. در اینجا، اعداد به سادگی به منظور مرتب سازی استفاده می شوند. تمام برنامه های ذکر شده در اینجا بهترین برنامه های رایگان هستند. لازم به ذکر است که تمامی برنامه های اندروید باید به صورت مرتب به روز رسانی شوند.

  • گوگل درایو

توسط گوگل درایو می توانید تمام فایل های خود را در یک مکان ذخیره کنید. کاربران اندروید می توانند اسناد گوگل را با پشتیبانی از جداول، کامنت ها و قالب بندی متون غنی ایجاد و ویرایش کنند. همچنین امکان ایجاد و ویرایش صفحات گسترده گوگل را با پشتیبانی از قالب بندی متن، ورق های متعدد و مرتب سازی را به شما ارائه می دهد.

۲- اسکنر دوربین – ویرایشگر PDF گوشی

اگر شما می خواهید هر گونه اسنادی را اسکن کنید و ضمیمه دیجیتال را ارسال کنید، اسکنر دوربین را ارسال کنید. این بهترین اسکن سند و به اشتراک گذاری نرم افزار اندروید در فروشگاه اینترنتی گوگل پلی است. از دوربین تلفن خود برای اسکن هر گونه اسناد کاغذی مانند رسید، یادداشت ها، فاکتورها، بحث تخته سفید، کارت های کسب و کار، گواهینامه ها، و غیره استفاده کنید. این برنامه قابلیت های متعدد تنظیم عکس مانند تغییر اندازه عکس، گرافیک و بهبود خودکار برای دریافت بهترین اسکن فایل را برای کاربران ارائه می دهد.

۳- مای تراکس (آهنگ های من)

“آهنگ من” یک پروژه منبع باز است که به طور فعال توسط گوگل توسعه یافته است. از این برنامه برای تنظیم حرکات بدن خود در حین ورزش و نظارت بر فعالیت های روزانه خود را استفاده کنید. این برنامه مسیر، سرعت، مسافت و ارتفاع را در زمانی که شما راه رفتن، دویدن، دوچرخه سواری، یا هر چیز دیگری خارج از منزل باشید، ذخیره می کند. این برنامه با استفاده از GPS شما، مسیر و سرعت آمار را ثبت می کند. همچنین، این نرم افزار دارای نمایشگر ضربان قلب بلوتوث HxM زفیر، مانیتور ضربان قلب بلوتوثی وایرلینک قطبی، +ANT و مانیتور سرعت از راه دور و نمایش ضربان قلب می باشد.

۴- امور مالی شخصی در سایت Mint.com

امور مالی شخصی از محبوب ترین و بهترین نرم افزارهای امور مالی رایگان اندروید برای مدیریت امور مالی شخصی شماست. این برنامه مدیریت امور مالی اندروید، تمام حساب های مالی شخصی شما را به یک مکان انتقال می دهد، بنابراین می توانید پول خود را از هر نقطه ای مدیریت کنید. از طریق این برنامه، هزینه های خود را پیگیری کنید، یک بودجه ایجاد کنید و می توانید بیشتر صرفه جویی کنید. این برنامه دارای بهترین امکانات حفاظتی ممکن برای کد عبور، به منظور تامین امنیت اطلاعات شما است. اگر اسمارت فون خود را برای همیشه از دست داده اید و یا به سرقت رفته است، به سادگی به اکانت Mint.com خود وارد شوید و با یک کلیک ساده، دسترسی به دستگاه در صفحه نمایش خود را غیر فعال کنید.

۵- مدیریت هزینه ها

برنامه مدیریت هزینه های اندروید یکی از بهترین برنامه ها برای مدیریت درآمد و هزینه ها است. این برنامه توسط بیش از یک میلیون کاربر اندروید نصب شده است. با استفاده از این برنامه آمار مالی خود را در هفته، ماه و سال پیگیری کنید. لازم به ذکر است که برنامه مدیریت هزینه ها، از ارزهای مختلف پشتیبانی می کند و می توانید از دریافت حساب خود، عکس بگیرید و هنگامی که وارد جزئیات شوید هشدارهای پرداخت، شما را مطلع می کنند. به راحتی می توانید حساب های متعددی را برای پیگیری درآمد و هزینه های خود ایجاد کنید. این برنامه همچنین دارای ماشین حساب هایی مانند مبدل ارز، ماشین حساب پیشرفته، ماشین حساب فروش و مالیات و ماشین حساب کارت اعتباری است.

۶- آنتی ویروس رایگان – امنیت ۳۶۰

امنیت ۳۶۰ یکی از بهترین برنامه های آنتی ویروس رایگان موجود برای سیستم عامل اندروید است. این برنامه، یک آنتی ویروس کم حجم و عاری از تبلیغات می باشد که ویژگی های قابل توجه بسیاری دارد که موجب می شود دستگاه شما را ایمن حفظ کند. این برنامه از گوشی تحت سیستم عامل اندروید در برابر همه ویروس ها، بد افزارها، آسیب پذیری های سیستم، فایل های آشغال و خطرات حریم خصوصی محافظت می کند و همچنین برنامه های غیر فعال در حال اجرای در پس زمینه را پاک سازی می کند و سرعت گوشی اندروید شما را نیز افزایش می دهد.

۷- چراغ قوه کوچک + LED

این برنامه، یک برنامه اندروید مفید و کاربردی است و برای هر کسی که می خواهد از چراغ قوه کوچک + LED دوربین گوشی خود به عنوان نور چراغ قوه استفاده کند، مفید خواهد بود. این برنامه امکان منابع نور مختلف مانند چراغ های هشدار دهنده، چراغ های پلیس، چراغ قوه رنگی، چراغ قوه استروب ، کد مورس، متن به مورس، کد دستی مورس و نور دوربین را فراهم می کند. همه این منابع نور مختلف در بسیاری از موارد مفید خواهند بود.

۸- Snapseed

این برنامه، نرم افزار ویرایش عکس برای کاربران اندروید است. این نرم افزار رایگان اندروید دارای ویژگی های بیشتری نسبت به فتوشاپ اکسپرس بوده که از این قابلیت ها می توان به سطح باور نکردنی کنترل افکت ها و فیلتر های مختلف اشاره کرد. این برنامه باعث می شود هر عکس فوق العاده ای را با سرگرمی، با کیفیت بالا و تجربه ویرایش عکس را با نوک انگشتان خود تجربه کنید.

۹- فوتاف پانوراما (رایگان)

این برنامه، بهترین برنامه رایگان اندروید برای ایجاد عکس پانورامای ۳۶۰ درجه در گوشی های اندروید است. با استفاده از این برنامه، می توانید عکس های پانورامای ۳۶۰ درجه خیره کننده و زیبا را به راحتی با استفاده از دوربین ایجاد کنید. حسگر چرخشی، زاویه دقیق هر عکس گرفته شده را تشخیص می دهد.

۱۰- Mx player

این برنامه، قوی ترین پخش کننده ویدئویی است که تقریبا هر فرمت های از فیلم ها را اجرا کرده و از زیرنویس نیز پشتیبانی می کند. می توانید با استفاده از رسیور سخت افزار برای نمایش فیلم ها استفاده کنید. این برنامه از ویژگی های چند لمسی پشتیبانی می کند که می توان تصویر را توسط آن کشیدن موس در سراسر صفحه نمایش به راحتی بزرگنمایی یا کوچکنمایی کرد.

۱۱- TTPod

برنامه TTPod، یکی از مهمترین و بیشترین دانلود شده هاست و بهترین نرم افزار رایگان اندروید پخش موسیقی در گوگل پلی است. می توانید با استفاده از این برنامه عالی پخش موسیقی، ساعت ها بدون وقفه به موسیقی گوش دهید. این برنامه از فرمت های mp3، mp4، m4a، wma، flac و ape پشتیبانی می کند و می توانید موسیقی خود را به سبک های مختلفی به همراه پخش موسیقی بصورت پاپ ، راک و غیره، پلی کنید و همچنین می توانید آلبوم های خواننده های مختلف و ترانه دقیق هر آهنگی را با استفاده از این برنامه دانلود کنید.

۱۲- ویرایش کننده ویدیو AndroVid

اگر می خواهید تعدادی از کلیپ های ویدئویی را به یک ویدیوی طولانی ادغام کرده و یا می خواهید یک کلیپ ویدئویی را به فیلم های کوچک تر متعدد تقسیم کنید، ویرایش کننده ویدیو AndroVid را امتحان کنید. همچنین می توانید فیلم های مورد علاقه خود را به فایل MP3 تبدیل کنید. این برنامه افکت های ویدئویی بسیاری را مانند محو شدن ، تن رنگ خاکستری، افکت آینه، وارونه کردن رنگ ها، حذف صدا، حرکت آهسته / سریع و تعویض U­V ارائه می دهد و می توانید از طریق این برنامه فیلم های خود را به فیس بوک، یوتیوب و غیره ارسال کنید.

 

۱۳- فیلم و برنامه های تلویزیونی IMDb

نام برنامه IMDb مخفف بانک اطلاعات اینترنتی فیلم ها است که این برنامه حاوی بزرگترین مجموعه فیلم و عناوین تلویزیونی و برنامه های مشهور است. از طریق این برنامه می توانید تریلر جدیدی از هر فیلمی تماشا کنید و اطلاعاتی در مورد داستان فیلم، بازیگران، کارگردانان و سایر دست اندرکاران فیلم دریافت کنید. همچنین می توانید مطالب و کامنت های در مورد فیلم های جدید را بخوانید و فیلم ها را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

۱۴- رادیو Tuneln

با این برنامه می توانید تقریبا به تمامی ایستگاه های رادیویی محلی و یا سایر ایستگاه های رادیویی جهانی گوش دهید. می توانید بر اساس شهرستان، نام ایستگاه و فرکانس، ایستگاه های رادیویی مختلف را جستجو کنید و به هر ایستگاه رادیویی دلخواه متصل شوید. با این برنامه از ۷۰۰۰۰ ایستگاه رادیویی ، ۲ میلیون پادکست و کنسرت لذت ببرید که همگی را بر روی گوشی اندروید یا تبلت شما به طور رایگان نمایش می دهد.

۱۵- مدیریت فایل X­plore

برنامه مدیریت فایل X­plore بهترین اکسپلورر رایگان برای گوشی های اندروید است که طیف گسترده ای از ویژگی هایی که هر کاربر را قانع می کند را فراهم می کند. در این برنامه دو پوشه بطور همزمان نشان داده شده است که اعمال رایج از قبیل کپی کردن فایل ها از یک پنجره به پنجره دیگری را برای کاربران فراهم می کند. این برنامه دارای پشتیبانی برای دسترسی به سرورهای FTB و FTBS (FTB ایمن) می باشد. X­plore می تواند پوشه های به اشتراک گذاشته در دیگر کامپیوترها را از طریق LAN (شبکه محلی) نمایش دهد. این سیستم امکان دسترسی به پوشه های به اشتراک گذاشته در کامپیوتر های متصل به LAN، حتی سرور از راه دور اگر از پروتکل SMB پشتیبانی کند را فراهم می کند.

۱۶- AppMgr III (App 2 SD)

AppMgr III بهترین برنامه مدیریت است که می توانید آنرا از گوگل پلی تهیه کنید. این برنامه دارای ۳ قابیلت مهم از قبیل انتقال برنامه، مخفی کردن برنامه ها و مدیریت برنامه ها می باشد. اگر شما مشکل انتقال نرم افزار از حافظه داخلی به کارت حافظه خارجی را دارید، بنابراین این برنامه مشکل شما را حل می کند و می توانید کارهای بیشتری مانند حذف برنامه ها به طور دسته ای و به اشتراک گذاری برنامه ها با دوستان خود انجام دهید.

۱۷- Go Launcher EX

آیا برای گوشی اندروید خود یک صفحه نمایش بسیار جذاب و شیک می خواهید؟ جالب است بدانید که برنامه Go Launcher EX برای جایگزینی صفحه اصلی نمایش گوشی، جز پر دانلودترین برنامه ها در گوگل پلی استور است. کارکردن با این برنامه سریع و آسان است و تم های فانتزی و فراوانی به همراه امکانات سودمندی توأم با تخیل برای کاربران فراهم می کند.

۱۸- تصاویر پس زمینه PicSpeed با کیفیت ۵۰۰۰۰۰ HD

این برنامه در بین برنامه های رایگان اندروید جز پر امتیازترین ها در گوگل پلی استور است که بیش از ۵۰۰۰۰۰ عکس پس زمینه با کیفیت HD ، به منظور انتخاب برای صفحه اصلی گوشی، جذابیت و زیبایی زیادی به صفحه گوشی می دهد. این برنامه ی مجموعه بزرگی از تصاویر پس زمینه با کیفیت بالا و منحصر به فرد را فراهم می کند. می توانید با این برنامه برای برش، چرخش و تغییر اندازه و مقیاس تصاویر پس زمینه استفاده کنید و امکان نمایش تصاویر مورد علاقه شما را بطور پشت سر هم فراهم می کند.

۱۹ – Advanced Task killer (قاتل وظایف پیشرفته)

اگر می خواهید عملکرد و ذخیره سازی بیشتری در گوشی اندروید داشته باشید، پیشنهاد ما برای شما این برنامه است. تنها کافی است برنامه Advanced Task killer (قاتل وظایف پیشرفته) را نصب کنید و لیستی از برنامه های در حال اجرا دریافت کنید، پس از آن تیک گزینه های برنامه ها/ خدماتی که نمی خواهید در پس زمینه اجرا شوند را بردارید. با این کار گوشی شما سرعت بیشتری پیدا می کند.

۲۰- حذف کننده آسان

این برنامه ابزار مفیدی برای حذف برنامه های گوشی اندروید شماست، استفاده از آن راحت است و تنها کافی است بر روی برنامه ای که می خواهید حذف شود گزینه “حذف برنامه های انتخاب شده” را بزنید که در اینصورت برنامه های مورد نظر شما را حذف می کند.

۲۱- دکتر باتری محافظ + قاتل کار

باتری دکتر به کاربران اندروید برای صرفه جویی در قدرت باتری و افزایش عمر باتری کمک خواهد کرد. این برنامه یکی از بهترین برنامه های رایگان صرفه جویی در مصرف باتری است که با استفاده از آن می توانید از جزئیات باتری مانند دما، اخطار باتری و مدیریت انرژی مطلع شوید. علاوه بر این، این برنامه امکان از بین بردن وظایف ناخواسته را برای افزایش سرعت گوشی شما دارا است.

۲۲- AirDroid

این برنامه یکی از بهترین نرم افزارهای رایگان است که توصیه می شود بر روی هر گوشی اندروید نصب شود. این برنامه امکان مدیریت وایرلس گوشی اندروید یا تبلت و یا کامپیوتر با هر مرورگری مانند مک، ویندوز و لینوکس یا دستگاه های دیگر را فراهم می کند. این برنامه دارای برخی ویژگی های قابل توجه برای کنترل گوشی اندروید از طریق کامپیوتر با استفاده از شبکه وای فای است.

۲۳- Widgetsoid

با استفاده از این برنامه می توانید ویدجت های دلخواه خود را برای گوشی اندروید ایجاد کنید. این برنامه بیش از ۵۰ تاگل را برای ایجاد ویجت های مختلف برای بسیاری از گوشی های اندروید ارائه می دهد. به عنوان مثال، با این برنامه می توانید ویجت ساعت دلخواه خود را با اطلاعات مختلف ایجاد کرده و دکمه روشن / خاموش را برای اینترنت ویجت ۴G خود بوجود آورید.

۲۴- دیده بانی امنیت و آنتی ویروس

این برنامه از گوشی در برابر همه چیزهای مضر مانند ویروس ها، گم شدن اطلاعات و یا به سرقت رفتن آن که ممکن است گوشی یا تبلت را تهدید کند محافظت می کند. برنامه دیده بانی بهترین شانس را در پیدا کردن گوشی یا تبلت گمشده به شخص می دهد به طوری که فرد می تواند گوشی خود را در گوگل مپ پیدا کند و گوشی خود را حتی در حالت سایلنت وادار به ایجاد سر و صدا کند و در عین حال آخر محل دیده شده گوشی را مشخص کند.

۲۵- KeePassDroid

این برنامه برای کسانی که می بایست کلمات عبور زیادی را به خاطر داشته باشند نجات بخش است. فقط کافی است این برنامه را نصب کنید و رمزهای عبور خود را در آن ذخیره کنید، رمز عبور اصلی را حفظ کرده و یا با استفاده از فایل کلید برای باز کردن آنها استفاده کنید.

۲۶- دروید من کجاست؟

این برنامه یکی از بهترین نرم افزارهای اندروید است که گوشی را پیگیری می کند و به مالک گوشی هشدار می دهد. این برنامه میزان صدای زنگ گوشی را افزایش می دهد و قابلیت تغییر زنگ گوشی را دارا است. همچنین این نرم افزار می تواند مختصات GPS را از طریق یک لینک به نقشه های گوگل بدست آورد، حتی اگر شما در نزدیکی گوشی خود نباشید و صدای زنگ گوشی خود را نشنوید، با این روش می توانید گوشی خود را پیدا کنید. از هر نقطه ای از دنیا توسط نوشتن پیام هشدار قادر خواهید بود گوشی خود را ردیابی کنید.

۲۷- مرورگر دلفین

مرورگر دلفین بهترین جایگزین برای هر مرورگر پلت فورم اندروید است و در این برنامه به عنوان اولین برنامه در دنیا، ژست، سونار و افزودن بر روی مرورگر وب گوشی در اندروید در این برنامه فعال شده است. با استفاده از صدای خود در اینترنت به جستجو بپردازید، شبکه های اجتماعی مورد علاقه خود را به اشتراک بگذارید و وب سایت مورد علاقه خود را بوک مارک کنید.

۲۸- کروم برای اندروید

با مرورگر وب کروم بر روی گوشی اندروید و تبلت می توانید جستجوی سریع کنید و با ورود به همگامسازی مرورگر وب کروم ، در هر نقطه ای که بروید بتوانید به اطلاعات کامپیوتر خود دسترسی پیدا کنید.

۲۹- فلیپ بورد

فلیپ بورد یکی از بهترین برنامه های رایگان اندروید برای دریافت آخرین به روز رسانی فناوری برنامه ها و دریافت اخبار در سراسر جهان است. جالب ترین چیز در مورد این برنامه این است که اخبار جهان و به روز رسانی های اجتماعی را در یک مجله با طراحی زیبا برای گوشی های اندروید و تبلت ارائه می دهد و این امکان را به شما می دهد که هر چیزی را ذخیره کنید و بعدا آن را با استفاده از روزنامه اینستا، پاکت و قابلیت خواندن، بخوانید.

۳۰- اخبار پالس

اخبار پالس برنامه ای است که اخبار و مجله اندروید، تمامی وبلاگ ها، مجلات، شبکه های اجتماعی و روزنامه های محبوب شما را در یک مکان به صورت رایگان برای شما ارائه می دهد. این برنامه امکان خواندن آسان برای رابط کاربر را فراهم می کند، برای هر کاری کافی است کلیک کنید و مطالب مورد علاقه خود را برای دوستانتان به اشتراک بگذارید.

۳۱- Go Weather EX

Go Weather EX یکی از بهترین برنامه های پیش بینی آب و هوا برای گوشی اندروید است که بسیاری از شهرستانها در سراسر جهان را پوشش می دهد و دقیق ترین اطلاعات آب و هوا از هر نقطه و در هر زمان را ارائه می دهد. پس زمینه دینامیکی زرق و برق دار این برنامه، زیبایی بصری بسیاری را برای کاربران به ارمغان می آورد.

۳۲- مسنجر واتس آپ

این برنامه یکی از محبوب ترین برنامه های مسنجر در سیستم عامل اندروید و همچنین در سیستم عامل های دیگر است. مسنجر واتس آپ با استفاده از ۳G و وای فای قابلیت ارسال پیام برای دیگر مخاطبین را فراهم می کند. با این برنامه می توانید اس ام اس نامحدود، یادداشت های صوتی و تصویری را به مخاطبین و دوستان خود ارسال کنید.

۳۳- اسکایپ

اسکایپ این امکان را فراهم می کند که به طور رایگان، تماس های صوتی و ویدئویی را با استفاده از صدا از طریق پروتکل اینترنت برقرار کنید. تماس های اسکایپ به اسکایپ، IMs ، تماس های ویدیویی و صوتی از طریق ۳G یا وای فای رایگان می باشند و می توانید تصاویر، فیلم ها و فایل ها را در نرم افزار اسکایپ ارسال کنید.

۳۴- آنالیزور وای فای

برنامه اندروید “وای فای آنالیزور” شبکه های وایرلس را اسکن می کند و آنها را از طریق کانال های وای فای، نقاط قوت آنها را نمایش می دهد. این نرم افزار اندروید ابتدا تجزیه و تحلیل می کند و پنج دیدگاه مختلف را برای تنظیم شبکه های وای فای بطور مطلوب ارائه می دهد. این برنامه اتصالات وای فای را بدون دردسر تضمین می کندو داده های حاصل بالا را با دادن تنها شبکه های با قدرت سیگنال بالا در اختیار کاربران قرار می دهد.

۳۵- اینستاگرام

اینستاگرام برنامه محبوبی برای به اشتراک گذاری عکس است که چندین افکت فیلتر شده زرق و برق دار برای زیبایی بخشیدن به عکس ها دارد. با این برنامه عکس های خود را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید و به روز رسانی و عکس های اخیر دوستان خود را دریافت کنید. همچنین می توانید بسیاری از عکس های خلاقانه از افراد خلاق در سراسر جهان را ببینید و به اشتراک بگذارید.

۳۶- Evernote

این برنامه امکان یادداشت برداری، عکس گرفتن، لیست گرفتن از کارها و یادآوری ضبط صدا را برای کابران فراهم می کند و باعث می شود که این یادداشت ها چه در خانه، چه در حال حرکت و چه در محل کار به طور کامل قابل جستجو باشند. همچنین می توانید صفحات وب را که در دسکتاپ ذخیره کرده اید توسط این برنامه ببینید. این برنامه اندروید رایگان، امکان گرفتن عکس از منوهای رستوران، کارت های کسب و کار و برچسب را فراهم می کند.

۳۷- AlarmDroid

برنامه AlarmDroid یک نرم افزار ساعت زنگ دار است که ویژگی های زیادی دارد. جالب ترین چیزها و ویژگی های خاص برنامه AlarmDroid ویژگی flip و snooze است که اجازه می دهد تا کاربر برنامه زنگ ساعت را به حالت snooze در آورد. این برنامه به علاوه، یک ساعت سخنگو فراهم می کند که نه تنها زمان را اعلام میکند بلکه شرایط آب و هوای محلی را نمایش خواهد داد.

۳۸- ویکی پدیا

برای معرفی ویکیپدیا احتیاج به هیچ مقدمه ای نیست. ویکیپدیا بهترین دانشنامه آزاد در طول تاریخ است که دارای بیش از ۲۰ میلیون مقاله در ۲۸۰ زبان مختلف است. این برنامه دارای ویژگی های زیر است مانند، ذخیره مقاله برای خواندن آن در زمانی بعد و یا بطور آفلاین، جستجوی مقالات مختلف، به اشتراک گذاری مقالات با استفاده از اشتراک گذاری اندروید، خواندن مقالات در زبان های مختلف وجستجوی در حالت نمایش کامل صفحه نمایش. این برنامه، برنامه اندروید رسمی ویکیپدیا است.

منبع:

spicytricks

1 نظر
  1. اصغری می گوید

    باسلام
    آقای مهندس پیرو،مطالبتون خیلی جالب بود ولی ایکاش تتیرهاتون مثل لینک اینقابلیت رو داشت که با کلیک روی اون میتونستیم بهش دسترسی پیدا کنیم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.