دو گوشی آنر ۸ و آنر ۵C هوآوی ماه آینده معرفی می‌شوند

بنا به گزارشات به دست آمده، ظاهرا هوآوی ماه آینده دو گوشی هوشمند آنر ۸ (Huawei Honor 8) و آنر ۸ سی (Honor 5C) خود را معرفی خواهد کرد.

کمپانی چینی هوآوی هم اکنون سومین برند بزرگ تولید و عرضه کننده گوشی در دنیا محسوب می‌شود. این کمپانی هنوز از پرچمدار سال ۲۰۱۶ خود یعنی گوشی هوشمند Huawei P9 رونمایی نکرده، اما انتظار داریم که در جریان کنفرانس روز ششم ماه آوریل این شرکت شاهد معرفی رسمی این محصول باشیم. اما ظاهرا گوشی هوشمند هوآوی P9 تنها گوشی نخواهد بود که هوآوی ماه آینده آن را معرفی می‌کند!

به گزارش کلیک، ساعاتی پیش محصولاتی با کدهای اختصاصی KNT-AL20، KNT-AL10، VIE-AL10 و VIE-AL20 از سازمان اختصاصی در کشور چین تاییدیه ارتباط رادیویی دریافت کردند. پیش بینی شده که دو کد نخست نامبرده شده مربوط به دو مدل از گوشی آنر ۸ هوآوی بوده و دو کد بعدی مربوط به دو مدل از گوشی آنر ۵C این شرکت باشند. اگر به خاطر داشته باشید هوآوی طی ماه ژوئن سال ۲۰۱۵ ه طور رسمی گوشی هوشمند آنر ۷ را معرفی و روانه بازار کرد. این محصول از جمله پرفروش‌ترین گوشی‌های هوشمند هوآوی بود، بنابراین جای تعجبی وجود ندارد که در آینده نزدیک و احتمالا ماه آینده شاهد معرفی نسخه جدید این محصول از سوی کمپانی هوآوی باشیم.

در سمت مقابل گوشی هوشمند آنر ۵C هم جایگزین گوشی پرفروش آنر ۴C هوآوی خواهد بود که محصولی رده پایین بوده و از نظر قیمتی بسیار مقرون به صرفه است. متاسفانه در حال حاضر هیچ اطلاعات دقیقی در رابطه با خصوصیات و ویژگی‌های سخت افزاری این دو محصول ارائه نشده، اما پیش بینی می‌کنیم که به زودی شاهد انتشار مشخصات این دو محصول از سوی سازمان TENAA باشیم و در آینده بسیار نزدیک هم هوآوی به طور رسمی از آن‌ها رونمایی می‌کند.

منبع: androidheadlinesبدون دیدگاه