شیفر

Floatti، چمدان هوشمندی که سفرتان را آسان می‌کند

دنیای چمدان‌ها و وسایل سفر در سال‌های اخیر تحولی در فناوری را تجربه کرده است. ما شاهد صعودی ناگهانی در چمدان‌های هوشمند بوده‌ایم، اما به نظر می‌رسد Floatti بر هر چمدان هوشمندی که در بازار موجود است، برتری دارد.

 

به گزارش کلیک، Floatti مجهز به خصوصیاتی کاربردی و با فناوری بالا نظیر دسته هوشمند، جای شارژ درون-کار شده برای وسیله‌تان، ترازوی دیجیتال درون-کار شده، سیستم ردیابی و هشدار SOS است. این چمدان حتی جز‌‌ٔء قابل انفصالی دارد که می‌توانید گجت‌هایتان را در آن نگه دارید. بیرون کشیدن این چمدان وقتی به بخش امنیت فرودگاه می‌رود نیز آسان است.

یکی از ویژگی‌های خیره کننده  Floatti، دسته هوشمند آن است. این دسته به شما اجازه می‌دهد با اسمارت‌فون‌تان در ارتباط باشید و بتوانید به پرکاربردترین ویژگی گوشی‌تان دسترسی داشته باشید، با این قابلیت امید است زمانی که در مسافرت هستید مانع از حواس‌پرتی شما شود. دسته هوشمند به شما اجازه می‌دهد با صدای‌تان پیام کوتاه و پیام‌های فیس‌بوک بنویسید، شماره بگیرید، اپلیکیشن نقشه‌ها را باز کنید، هشدار SOS را خاموش کنید، موسیقی پخش کنید و ترک‌های آن را عوض کنید.

Floatti ساخته شده تا اولین چمدان با ویژگی مهندسی معلق با هدف فراهم کردن گردشی بدون مشکل برای مسافران باشد. هر چرخ یک عایق آشکار دارد که زمانی که چمدان از یک سطح ناهموار عبور می‌کند باعث ایجاد تفاوت در حرکت کردن آن می‌شود. Floatti توسط طراح ایتالیایی، آندره پونتی طراحی شده که در ساخت آن از چرم مرغوب، پلی کربونات ضد خش و آلمینیومی که از آن برای ساخت هواپیما استفاده می‌شود، استفاده کرده به این منظور که حداکثر استحکام را داشته باشد. این چمدان هم‌چنین سیسیتم بسته‌بندی بر اساس رنگ دارد که زمانی که در سفر هستید می‌تواند با مرتب و منظم نگه داشتن لباس‌ها، آن‌ها را محکم حفظ کند.

Floatti از وقتی محصول خود را بیست و نهم مارس در کمپین Kickstarter عرضه کرده است، تاکنون هشتاد و چهار هزار دلار به دست آورده است. اولین کسانی که اقدام کردند با دویست و پنجاه هزار دلار برای چمدان‌های قابل‌حمل و برای چمدان‌های با اندازه بزرگ دویست و نود هزار دلار بیعانه گذاشته‌اند. ویژگی‌های اضافی مانند شخصی‌سازی با درج نام بر چمدان، شارژر لپ‌تاپ، ردیاب و یک دست کیسه، همه از قیمت سی هزار دلار در دست‌رس هستند. البته در نظر داشته باشید با این که Kickstarter مانند یک فروشگاه به نظر می‌رسد، هیچ‌گاه نمی‌توانید محصولی را تضمین کنید. بیعانه شما صرفا کمکی برای شرکت است که به هدف‌هایش برسد و شروع به تولید محصول خود کند.

منبع:digitaltrends

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.