فروش خیره کننده اولین دوچرخه هوشمند دنیا

SPEEDX LEOPARD اولین دوچرخه هوشمند جاده‌ای آیرو شناخته شد. 

به گزارش کلیک، به عنوان دوچرخه سرعتی قرن ۲۱(و اولین دوچرخه جاده‌ای هوشمند آیرو)، جای تعجب ندارد که SpeedX Leopard به اهداف مالی بنیان‌گذار آن کیک‌استارتر دست یافته است. روی هم رفته کامپیوتر پشت دوچرخه، سال گذشته در Indiegogo نیم میلیون دلار به‌دست آورد. اکنون این فناوری در یک دوچرخه جاده‌ای با بدنه فیبر کربن براق ترکیب شده است و همان اندازه که برای ورزشکاران و سرعت بالا مناسب است، برای یک دوچرخه سواری هوشمند نیز خوب است. SpeedX Leopard در ۴۸ ساعت اول ۹۸۰ درصد از درآمد هدف را به‌دست آورد. کاملا درست شنیدید! در چنین زمان کوتاهی این دوچرخه به ۷۳۵،۰۰۰ از ۵۰،۰۰۰ دلار هدف اولیه‌اش رسید و هنوز ۲۶ روز دیگر از زمان پیش‌بینی شده باقی مانده است.

leopard1

چه چیزی باعث شده است مردم تا این حد شیفته این دوچرخه باشند؟ در یادداشت کمپین شرکت کیک‌استارتر، این لئوپارد ” تنها دوچرخه هوشمند جاده‌ای آیرو است که می‌تواند به شما آموزش دهد و پیشرفت شما را در طول زمان تعیین کند.” به دوچرخه سواران وعده تجربه عالی جاده‌ای داده شده است. با یک چهارچوب فیبر کربن T1000 درجه نظامی، وزن آن تنها ۱٫۲۰۰ کیلوگرم است و با حلقه ترمز و سیم‌کشی فنی در بدنه ایجاد شده است.

علاوه بر این، اجزای نرم‌افزاری لئوپارد نیز شامل یک صفحه ۲٫۴ اینچی نصب شده بر روی فرمان است که عملکرد شما را بر اساس ۱۲ نکته از قبیل ضربان قلب، سرعت، قدرت و ارتفاع می‌سنجد. نگران تمام شدن باتری کامپیوتر نیز نباشید. SpeedX می‌گوید این فناوری پاسخ‌گوی ۷۹۹ کیلومتر (یا ۴۰ ساعت) خواهد بود و هر بار شارژ سی دقیقه به طول خواهد انجامید. تیم لئوپارد در نهایت متذکر می‌شود این دوچرخه دارای مغز است و ” مراقب همه چیز به جز دوچرخه سواری خواهد بود.” ویژگی  XCoach مثل یک مربی حرفه‌ای در کنار شما خواهد بود و به شما آموزش خواهد داد، مهم نیست که شما برای یک رقابت دوستانه آخر هفته تمرین می‌کنید یا برای یک مسابقه بزرگ.

speedx-leopard2

با قیمت ۱۳۰۰ دلار می‌توانید یک دوچرخه سفارشی تحویل بگیرید. کافیست تصویری از خود را بارگذاری کرده و اجازه دهید سیستم تناسب این دوچرخه هوشمند، مناسب‌ترین مدل را بر اساس بنده، فرمان و قاب را انتخاب کند. سازندگان این دوچرخه آن‌چنان به دوچرخه خود ایمان دارند که یک ضمانت‌نامه تعویض مادام‌العمر نیز برای چهارچوب دوچرخه و همین‌طور یک بازپس‌گیری هفت روزه بی قید و شرط این محصول ارائه داده‌اند.

منبع: digitaltrends

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.