نسخه بتا اندروید ۶٫۰ مارشمالو هفته آینده برای گوشی بلک‌بری پریو منتشر می‌شود

کمپانی بلک‌بری در بیانیه‌ رسمی اعلام کرد که به روز رسانی سیستم عامل اندروید ۶٫۰ مارشمالو هفته آینده برای گوشی هوشمند بلک‌بری پریو (BlackBerry Priv) عرضه می‌شود.

همانطور که می‌دانید، سیستم عامل اندروید ۶٫۰ مارشمالو به طور رسمی از سوی کمپانی گوگل معرفی شده و کمپانی‌های تولید کننده گوشی مدت‌هاست که در تلاش‌اند تا محصولات برتر و پرچمداران خود را از به روز رسانی این سیستم عامل بهره‌مند سازند. اما آماده‌سازی اندروید مارشمالو برای گوشی‌های هوشمند پروسه‌ای زمان‌بر را به همراه دارد. کمپانی‌های فعال در صنعت موبایل باید این سیستم عامل را به شکل ویژه‌ای با رابط کاربری دستگاه‌های هوشمند خود همگام‌سازی کرده و نهایتا آن را منتشر سازند.

هم اکنون محصولات زیادی از به روز رسانی سیستم عامل اندروید ۶٫۰ مارشمالو بهره‌مند شده‌اند و حال نوبت به تنها گوشی هوشمند اندرویدی شرکت بلک‌بری یعنی یلک‌بری پریو رسیده تا در آینده نزدیک از به روز رسانی این سیستم عامل بهره‌مند شود.

به گزارش کلیک، کمپانی بلک‌بری در بیانیه رسمی اعلام کرده که هفته آینده نسخه بتا به روز رسانی اندروید ۶٫۰ مارشمالو برای گوشی هوشمند بلک‌بری پریو این شرکت منتشر می‌شود. گوشی هوشمند بلک‌بری پریو از سال گذشته تاکنون دائما به روز رسانی‌های اندرویدی متفاوت و متعددی را دریافت کرده و روند ارائه این به روز رسانی‌ها نیز ادامه پیدا می‌کند. اما به تازگی آقای جان چن (John Chen) مدیر عامل این کمپانی در شبکه اجتماعی توییتر پستی ارسال کرده و عنوان داشته که به روز رسانی نسخه بتا سیستم عامل اندروید ۶٫۰ مارشمالو از هفته آینده به صورت OTA برای گوشی هوشمند بلک‌بری پریو عرضه می‌شود.

۱

با توجه به اینکه این به روز رسانی در واقع نسخه بتا اندروید ۶٫۰ مارشمالو همگام‌سازی شده برای گوشی بلک‌بری پریو است، بدون تردید در آینده شاهد عرضه نسخه اصلی این به روز رسانی از سوی کمپانی بلک‌بری خواهیم بود.

منبع: androidheadlinesبدون دیدگاه