گام بلند شرکت رادن در زمینه چمدان هوشمند

در دوسال گذشته، استارت آپ‌های متعددی با هدف ایجاد چمدان‌های هوشمند اجرا شده است.  این چمدان‌ها دارای طراحی فناوری با تمامی نیازهای سفر امروزی همچون پریز قابل حمل و برنامه‌های مورد نیاز است.

به گزارش کلیک، یک شرکت به نام Raden، چمدان‌هایی هوشمند به بازار معرفی کرده است. گرچه مدیر عامل این شرکت، جاش یوداشکین خودش را تحت عنوان یک شرکت در زمینه فناوری نمی‌بیند بلکه یک شرکت چمدان سازی است که فناوری را وارد نحوه سفر افراد می‌کند. این چمدان‌ها ظاهری کاملا معمولی دارند اما در باطن بسیار هوشمند هستند.

فناوری در لباس مبدل

شرکت رادن یک چمدان ۵۵ سانتی متری (A22با قیمت ۲۹۵ دلار) و یک چمدان ۷۱ سانتی متری (A28 با قیمت ۳۹۵ دلار) به بازار عرضه کرده است. هردوی این‌ها جنس محکمی داشته و از پلی کربنات مقاوم به آب ساخته شده‌اند که بدون وزن زیاد، مقاومت بالایی دارند. وزن این چمدان‌ها به ترتیب ۳ و ۵ کیلوگرم است. رنگ بندی این چمدان، مشکی، سفید، آبی ملوانی، سبز، بنفش روشن، صورتی روشن و آبی روشن است و رنگ زیپ‌های ضد آب این چمدان‌ها نیز متناسب با رنگ بدنه خواهد بود. یوداشکین

بدنه براق و زیبای این چمدان، فناوری داخل آن را پنهان ساخته است. یک باتری مدولار ۷,۸۰۰mAh با قابلیت اتصال به دو پورت USB بر روی بدنه خارجی چمدان قرار دارد که می‌تواند یک تلفن را حدود چهار بار شارژ کند. دستگیره ساده این چمدان نیز پس از پر شدن آن به شما می‌گوید وزن وسایل داخل آن چقدر است. یک بلوتوث کم مصرف(BLE) نیز با تلفن شما در ارتباط خواهد بود و در صورت گم کردن آن می‌توانید به این وسیله آن را پیدا کنید.

radensmart

باتری‌های قابل شارژ، پورت USB و حتی ترازوی بدنه در دنیای چمدان‌های هوشمند چندان جدید نیستند اما از نظر فناوری، برنامه تلفن همراه رادن ویژگی متمایز این چمدان است. با استفاده از API عمومی، این برنامه اطلاعات مربوط را برای یک برنامه سفر فراهم می‌کند: چک امنیتی در زمان انتظار، آب و هوا، ترافیک، حمل و نقل عمومی و جزییات پرواز و دیگر نکات مفید. به این برنامه ایرلاین مورد نظرتان را بگویید تا وزن مناسب چمدان را تعیین کند. رادن همچنین یک تیم حمایت از مصرف کننده را دارد که از طریق برنامه تلفن همراه نیز در دسترس هستند و در هنگام بروز مشکل به شما کمک خواهند کرد.

منبع: digitaltrends

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.