نفوذ به تلفن کاربران با استفاده از حفره امنیتی در iOS 9.3.1

با استفاده از حفره امنیتی iOS 9.3.1 می‌توانید به آسانی به تصاویر و لیست مخاطین افراد دست یابید

به گزارش کلیک، این‌که شما در برخورد با دیگران بسیار خوش صحبت باشید یا اینکه دایره لغات شما آن‌قدر محدود باشد که مانند یک بچه شش ساله صحبت کنید چندان اهمیتی ندارد. آن‌چه که به نظر می‌رسد این است که شما به شکل معجزه‌آسایی می‌توانید به لیست مخاطبین و گالری تصاویر مربوط به آیفون یک فرد دیگر دست پیدا کنید.

یکی از کاربران یوتیوب به نام Videosdebarraquito، در کانال خود نشان می‌هد که چطور با شیرین زبانی و گفتن تنها چند کلمه می‌توان به لیست مخاطبان هرکسی در آیفون ۶S یا ۶S پلاس با استفاده از فناوری ۳D Touch و اتصال به یک خط اینترنت از طریق یک تلفن هوشمند، دست یافت.

برای این کار کافی است تا از Siri درخواست کنید تا در توییتر آدرس‌ یک جی میل را جستجو کند و سپس با استفاده از ویژگی ۳D touch و افزودن مخاطب به لیست مخاطبین خود، می‌توانید تمام تصاویر و شماره تماس‌های موجود در تلفن همراه شخص مقابل را مشاهده کنید.

البته به‌روز رسانی اخیر iOS قرار بود تا مشکلاتی از جمله لینک‌های غیرفعال و مشکل دور زدن راحت رمزهای عبور را در iOS 9.3 حل کند اما با بروز مشکلی که اخیرا دیده شده، iOS نشان داده است که ظاهرا هنوز نتوانسته یک نسخه با ثبات ارائه دهد. بنابراین شاید زمان آن فرا رسیده تا اپل بر روی نسخه iOS 9.3.2 کار کند؟

منبع: dnaindiaبدون دیدگاه