اضافه کردن ۳۲ گیگابایت به حافظه آیفون با iSafe Drive Lite

با افزایش حجم اپلیکیشن ها، موسیقی ها و سایر فایل های چند رسانه ای و نیاز بیش تر به فضای ذخیره سازی، اکثر کاربران گوشی های آیفون به ناچار روزی با مشکل محدودیت حافظه ذخیره سازی در این گوشی مواجه خواهند شد.

به گزارش کلیک، این قضیه افرادی را که نمی توانند با ذخیره سازی اطلاعاتشان در سرور های اینترنتی و ابری کنار بیایند دچار مشکل جدی می کند، ولی اکنون با عرضه دستگاه  iSafe Drive Lite روحی تازه در کالبد کاربران آیفون دمیده می شود. این دستگاه با قابلیت اتصال مستقیم به آیفون، یک فضای ذخیره سازی ۳۲ گیگابایتی را برای کاربر به ارمغان می آورد.

فروشگاه اینترنتی TNW Deals این دستگاه چند کاره را برای مدت محدود با قیمت فوق العاده ۶۹ دلار به فروش گذاشته است. همچنین امکان خرید نسخه ۶۴ گیگابایتی نیز فراهم گشته است.

دستگاه  iSafe را می توان یک نوع حافظه فلش دانست که قادر است اطلاعات را به راحتی با گوشی تبادل کند. این اولین دستگاه حافظه ای است که توانسته گواهی  MFi را از اپل کسب کند و با طراحی صیقلی و ظریف خود کاملا با طراحی محصولات اپل سازگار بوده و با iOS کاملا منطبق است. بنابر این شما با استفاده از این دستگاه شیک و زیبا می توانید کاملا نیاز های خود را برآورده کنید.

یک طرف این دستگاه به رابط Lightning و طرف دیگر به درگاه  USB مجهز شده است که امکان ارتباط آسان با مک و رایانه را فراهم می کند. شما می توانید با سرعت ۸ مگابایت بر ثانیه به انتقال اطلاعات بین این حافظه و گوشی خود بپردازید. همچنین دکمه فیزیکی موجود روی آن امکان فعال سازی درگاه مورد نظر از بین دو درگاه موجود را فراهم می کند.

با داشتن یک دستگاه iSafe Drive Lite شما قادرید تا یک مجموعه کامل موسیقی را در جیب خود حمل کنید و همچنین با استفاده از سیستم رمزنگاری ۲۵۶-bit AES می توانید از امنیت اطلاعات خود اطمینان حاصل کنید.

بدنه این دستگاه از آلومینیوم قابل بازیافت ساخته شده و ضخیم ترین نقطه آن تنها ۰٫۳۵ اینچ ضخامت دارد.

منبع: thenextwebبدون دیدگاه