تجربه متفاوت گردشگری با گوشی منحصر به‌فرد و خاص Handy phone  

این گوشی با ارائه دیتای رایگان و نرم‌افزارهای مخصوص گردشگری، به یک راهنمای کامل برای گردشگران تبدیل شده است

به گزارش کلیک، نام این تلفن همراه Handy phone است که در ۲۵۰۰۰ اتاق از هتل‌های هنک‌کنگ وجود دارد. (که ۱۲۰۰۰ عدد از آن در سنگاپور موجود است.) او با آغوشی باز از توریست‌های خسته استقبال می‌کند و کاملا به آن‌ها استقلال عمل و آزادی می‌دهد. بدین معنا که عملکرد آن با سایر گوشی‌ها تفاوتی ندارد. طبق پیش‌بینی‌ها این گوشی در سال ۲۰۱۶ توسط بیش از ۱۸ میلیون گردشگر در هنگ‌کنگ و سنگاپور استفاده خواهد شد که این رقم چیزی بیش‌تر از ترکیب جمعیت دو شهر بزرگ است.

چرا؟ زیرا نه تنها می‌توان از Handy phone مانند یک تلفن همراه معمولی برای برقرای تماس‌های محلی استفاده کرد ( مانند پیدا کردن یک رستوران در یک مرکز خرید بسیار تو‌درتو و چندین طبقه) بلکه این تلفن با استفاده از سیستم‌عامل اندورید که به صورت سفارشی برای آن طراحی شده، دیتای نامحدودی را در اختیار شما قرار می‌دهد، نرم افزار  نقشه گوگل (Goolgle map) را نیز در اختیارتان می‌گذارد و هم‌چنین شامل یک راهنمای کوچک است که مکان‌های دیدنی را به شما معرفی می‌کند.

علاو براین، نرم‌افزار Handy قادر به رزرور بلیط است. هم‌چنین اگر تصمیم دارید که به دیسنی‌لند هنگ‌کنگ بروید کافی است بگویید: Disneyland Hong Kong .سپس در طول مدت زمانی که تلفن شما در حال جستجوی مسیر برای رفتن به مکان مورد نظر است چیزی را برای سرگرم شدن در اختیار شما قرار می‌دهد.

بهتر از همه این‌که استفاده از این گوشی کاملا رایگان است. کافی است تا در یک هتل اقامت داشته باشد و هزینه یک اتاق مبله را پرداخت کنید تا یک Handy phone دریافت نمایید. داشتن این وسیله به‌قدری مفید و پرکاربرد است که اگر شما بدانید کدام هتل این گوشی توریستی را ارائه می‌دهد مطمئنا به هتل دیگری نخواهید رفت.

Jessica Dolcourt که یکی از گردشگرانی است که از این دستگاه استفاده کرده، می‌گوید: من همیشه از Handy Phone استفاده می‌کنم تا بتوانم یک کافی‌شاپ محلی را در یک مرکز خرید شش طبقه پیدا کنم یا زمانی که در حال قدم زدن هستم، از طریق Handy Phone در میان رستوران‌ها جستجو کنم. در حالی‌که از تمام این خدمات استفاده می‌کنم به هیچ عنوان نیازی نیست تا مبلغ گزافی را برای استفاده از دیتای تلفن به شبکه مخابراتی پرداخت کنم یا زمانی که هتل را ترک می‌کنم نگران قطع شدن سیگنال     Wi-Fi خود باشم.

اگرچه Handy Phoneها (که برای اولین بار در سال ۲۰۱۲ در هتل‌ها عرضه شد) از یک مدل قدیمی تلفن آلکاتل استفاده می‌نمایند و از سیستم ۳G پشتیبانی می‌کنند، اما برخی از هتل‌ها در حال استفاده از مدل‌های جدیدتری هستند که سرعت بالاتری دارند و قادر به پشتیبانی از سیستم ۴G هستند.

Jessica Dolcourt می‌گوید:Handy phone  ممکن است قدرت سخت‌افزاری یک تلفن شخصی را نداشته باشد ولی تا وقتی که از دیتای رایگان استفاده می‌کنید دیگر قدیمی بودن آن به چشم نمی‌آید.

منبع: cnetبدون دیدگاه