گوشی هوشمند Honor V8 هوآوی با دوربین دوگانه در راه است!

کمپانی هوآوی امروز تیزر تبلیغاتی را منتشر کرده که در آن به نام گوشی هوشمند جدیدی اشاره شده است. این گوشی هوشمند Huawei Honor V8 نام داشته و روز دهم ماه می معرفی می‌شود.

کمپانی هوآوی هم اکنون سومین برند بزرگ تولید کننده گوشی در دنیا بوده و درست پشت سر دو کمپانی سامسونگ و اپل قرار دارد. این شرکت چینی در روز بیست و هشتم ماه آوریل از گوشی هوشمند میان رده Honor 5C رونمایی می‌کند و ساعاتی پیش هم در کشور فیلیپین از تبلت MediaPad T1 7.0 Plus پرده‌برداری کرد. حال این کمپانی تیزر تبلیغاتی جدیدی را در شبکه اجتماعی چینی زبان Weibo منتشر کرده که در آن به تاریخ دهم ماه می اشاره مستقیمی داشته است!

به گزارش کلیک، هوآوی در روز دهم ماه می از گوشی هوشمند Honor V8 خود رونمایی می‌کند. با توجه به تیزر منتشر شده از این محصول می‌توان پیش بینی کرد که این دستگاه به دوربین دوگانه مجهز می‌شود. بنا به گزارشات به دست آمده، احتمالا دوربین دوگانه این گوشی هوشمند از دو سنسور ۱۲ مگاپیکسلی مشابه با گوشی هوآوی P9 تشکیل می‌شود. احتمالا هوآوی این گوشی هوشمند را به سیستم روی چیپ (SoC) کرین ۹۵۰ مجهز می‌کند و رمی ۳ یا ۴ گیگابایتی را برای این محصول در نظر خواهد گرفت. همچنین پیش بینی شده که سیستم عامل پیش فرض نصب و راه‌اندازی شده بر روی گوشی هوشمند Huawei Honor V8 اندروید ۶٫۰ مارشمالو باشد و رابط کاربری اختصاصی هوآوی با نام EMUI نیز در کنار آن راه‌اندازی شود.

متاسفانه در حال حاضر هیچ اطلاعات بیشتری در مورد گوشی هوشمند Honor V8 هوآوی منتشر نشده، اما بدون تردید در آینده نزدیک شاهد ارائه خبرهای بیشتری در رابطه با این محصول خواهیم بود. انتظار داریم که این گوشی هوشمند به زودی از سازمان TENAA تأییدیه عرضه دریافت کرده و مشخصات فنی آن فاش شوند.

منبع: androidheadlinesبدون دیدگاه