شیفر

گیره لباس هم به دنیای هوشمند پیوست!

 

Peggy نام فناوری جدیدی است که به کمک شما آمده است.‌ این فناوری جدید یک گیره لباس است که شما را از تغییر وضعیت هوا آگاه می کند تا لباس هایتان را در مواقع لزوم هر چه سریع تر از روی بند لباس بردارید.

به گزارش کلیک، این گیره لباس هوشمند دارای یک حرارت سنج و سنسور رطوبت است که درون بدنه این دستگاه پنهان شده است و نظارت از طریق سنسور UV به دستگاه امکان بررسی دما و احتمال بارش را را می دهد. Peggy تمام این اطلاعات را جمع آوری کرده و تعیین می کند چقدر طول می کشد که لباس هایتان را درون خانه خشک کنید و پس از خشک شدن لباس ها به وسیله اپلیکیشنی که روی تلفن هوشمند نصب می کنید به شما این موضوع را اطلاع می دهد (یا اینکه به شما اطلاع می دهد قبل از اینکه طوفان لباس هایتان را با خود ببرد آن ها را به داخل بیاورید).

اما Peggy کارایی دیگری غیر از کمک در خشک کردن لباس ها هم دارد. از آنجایی که این دستگاه به صورت مؤثری وضعیت هوا را بررسی می کند می تواند به کاربرانش بهترین زمان بیرون رفتن و لذت بردن از نور خورشید و رفتن به پیک نیک را نشان دهد و همچنین می تواند به شما بگوید قبل از اینکه باران ببارد و تمام لباس هایتان را خیس کند چند ساعت می توانید بیرون بمانید و از هوای آزاد لذت ببرید.

جی مورگان، مدیر خلاق گروه دیجیتال JWT سیدنی که در خلق Peggy همکاری داشت این دستگاه را یک “ایستگاه هواشناسی کوچک” نامید. هم اکنون این دستگاه برای فروش در دسترس نیست. اما اگر در استرالیا زندگی می کنید و دوست دارید در امتحان کردن این دستگاه کمک کنید این امکان برایتان فراهم است. شاید تجربه خوبی باشد !

منبع :  Digital Trends

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.