با چاپ سه بعدی هر نوع صدا را به حلقه ای با روکش طلایی تبدیل کنید

آیا قصد دارید به فرد مورد علاقه خود پیشنهاد ازدواج بدهید؟ با فناوری سه بعدی می توانید به شکل متفاوتی آن را انجام دهید.

به گزارش کلیک، یک شرکت ژاپنی به نام Encode Ring یک ایده منحصر به فرد مطرح کرده است که اساساً جنبه شخصی دارد. طراحان این شرکت از امواج صدای شما استفاده می کنند تا یک حلقه نفیس و بی نظیر را چاپ کنند.
تمام کاری که شما باید بکنید این است که صدای خود را در گوشی هوشمند خود ضبط کنید و یک ویدئوی سه دقیقه ای از امواج صدای خود را بر روی وب سایت این شرکت بارگذاری کنید. شما می توانید با پر کردن یک فرم آنلاین حلقه خود را سفارش دهید.
بعد از انجام سفارش، طراحان شرکت Encode یک نسخه دیجیتال از این حلقه تولید می کنند و آن را برای تایید برای شما ارسال می کنند.
اگر شما از این طرح دیجیتال راضی بودید، این شرکت آن را به صورت سه بعدی چاپ می کند و سپس آن را رنگ آمیزی کرده و صیقل می دهد. حلقه نهایی در یک جعبه سیاه زیبا برای شما ارسال می شود.

حلقه های چاپ شده به صورت سه بعدی شرکت Encode در پنج اندازه و سه رنگ در دسترس هستند: ۱۴k طلایی رنگ، ۱۴k قرمز رنگ و نقره ای ممتاز٫ هرکدام ۳۰۰ دلار قیمت دارد. همچنین این شرکت از تمام جهان نیز سفارش می پذیرد.
بر طبق گزارش پایگاه ۳Ders، طراحی جواهرات چاپ شده یک ایده داخلی است. چندین هنرمند و شرکت های مختلف از این فناوری برای ساخت دستبندهای پلاستیکی و حلقه های نامزدی استفاده می کنند. علاوه بر این، این طرح های سفارشی استفاده از فناوری های نوظهور را ملموس کرده است. شرکت جواهر سازی هلندی goldsmith Cardillac، که ۲۷ سال در کار جواهرات فعالیت داشته است، اخیراً یک چاپگر سه بعدی Ultimaker برای ساخت حلقه های ” چهره به چهره ” خریداری کرده است به طوری که شکل حلقه ها را شبیه نیمرخ فرد استفاده کننده یا فرد مورد علاقه او چاپ می کند.
این شرکت ها به غیر حلقه، همچنین دستبند، گوشواره، النگو و زنجیر را نیز تولید می کنند. برندهایی مانند Etsy نیز امیدوار هستند که مدل های خاص سه بعدی را چاپ کند تا به مشتریان جواهرات خاص پیشنهاد کند.

منبع: digitaltrendsبدون دیدگاه