استفاده از بازوان برای حرکت دوچرخه Twicycle

از زمان اختراع دوچرخه تا کنون این وسیله ساده اما جالب تغییرات بسیاری داشته است. اکنون یک شرکت، دوچرخه جدیدی روانه بازار کرده است که با همان رویکرد، یک تحول جالب توجه در دوچرخه سواری ایجاد می‌کند. در این نوع جدید، شما می‌توانید علاوه بر پاها، از دستانتان نیز استفاده کنید.

به گزارش کلیک، عظمت و شکوه دوچرخه سواری سنتی با کمک پا توسط Twicycle تغییر کرده است، زیرا طراحی انقلابی آن از بخش بالایی بدن استفاده می‌کند. اکنون می‌توانید در سفرهای روزانه با کمک این نوآوری دوچرخه جدید، از تمام بخش‌های بدن تان استفاده کنید.

Twicycle-Bike-Side-View-1020x610

این دوچرخه برای افرادی ساخته شده است که در تمرینات شان به دنبال هیجان و ماجراجویی هستند. یک طراحی جدید که به دوچرخه‌سوار اجازه می‌دهد از بین دوچرخه‌سواری معمولی و استفاده از بازوان انتخاب کند. سازندگان این دوچرخ تضمین می‌کنند که یادگیری آن بسیار ساده است. یک پد مناسب قفسه سینه فرد، پشت، عضلات شکم و لاتس را در جای مناسب نگه می‌دارد تا بتواند با کمک بازوان خود پدال را حرکت دهد. طراحان می‌گویند اگر شما فردی هستید که علاقه به ورزش در فضای باز دارید، پس این محصول کاملا مناسب شماست.

Twicycle-Bike-Chest-Pad-1020x610

یک طراحی قابل انطباق برای تمام دوچرخه‌سوارن یک سواری راحت را ایجاد می‌کند. یک سواری آسان و بی‌خطر برای افرادی که به طراحی جدید آن تردید دارند تضمین می‌شود. برای افرادی که به دوچرخه سواری سنتی علاقه دارند یک قفل قرار دارد که بخش بالایی آن را قفل می‌کند. برای خرید این دوچرخه می‌توانید وارد لیست ایمیلی کمپانی شوید که فروش تابستانی آن را به شما اعلام کند.

Twicycle-Bike-Gears-1020x610

منبع: inhabitat

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.