برنامه ریزی سفر های خود را به گوگل بسپارید!

نرم افزار جدید گوگل تمامی هماهنگی های یک سفر بدون دردسر را برای شما فراهم می کند. برنامه ریزی برای سفر یکی از معضلات بزرگ برای برخی از افراد به حساب می آید؛ بر این اساس شرکت گوگل با طراحی یک نرم افزار تخصصی سفر به رفع این مشکل پرداخته است.

به گزارش کلیک، با نزدیک شدن به فصل تابستان و گرم شدن بازار سفرهای تابستانی، یکی از بزرگترین سردرگمی های خانواده ها برنامه ریزی برای سفر محسوب می شود. گوگل نرم افزاری را طراحی کرده است که از طریق جمع آوری اطلاعات مورد نیاز از حساب کاربری جی میل، از قبیل شماره پرواز، تاریخ ورود و خروج هتل و همچنین هرگونه رزرو دیگر در شهر مقصد به  برنامه ریزی می پردازد. این نرم افزار کاربردی با همکاری گوگل مپ قادر است مانند یک دستیار حرفه ای در طول سفر همراه شما باشد تا کوچکترین جزئیات نیز نادیده گرفته نشود.

Google-Maps-UK-Release-Date-Google-Maps-Trips-App-Google-Trips-App-Android-World-Google-Trips-UK-Google-Trips-UK-Local-Guides-Go-525738

هم چنین در توضیح این نرم افزار آمده است که Google Trip  می تواند به محض ورود به مقصد تمامی اطلاعات مورد نیاز کاربر، از قبیل مکان های دیدنی شهر مورد نظر، نوع وسیله نقلیه مناسب برای تردد در مسیر و همچنین رستوران های معروف محل اسکان شخص را به راحتی در اختیار وی  قرار دهد.

با این روش کاربر به یک لیست اطلاعاتی قوی در مورد مکان مورد نظر دسترسی دارد که می تواند با ذخیره سازی اطلاعات و به اشتراک گذاری آن به شناسایی بیشتر محل به کاربران دیگر بپردازد.

Google-Maps-UK-Release-Date-Google-Maps-Trips-App-Google-Trips-App-Android-World-Google-Trips-UK-Google-Trips-UK-Local-Guides-Go-525740

یکی دیگر از خصوصیات نرم افزار Google Trip امکان دسترسی به اطلاعات در حالت عدم دسترسی به اینترنت (offline) است. که دیگر برای کاربر نگرانی در مورد دسترسی به ایمیل خود به وجود نمی آورد. تمامی اطلاعات در حافظه نرم افزار ذخیره شده و در صورت نیاز قابل دسترس خواهد بود. هم چنین این نرم افزار تخصصی، امکان جستجوی دستی منطقه مورد نظر را نیز برای کاربر فراهم کرده است تا به محض نیاز به اطلاعات در مورد مقصد مورد نظر برای سفر، تمامی اطلاعات به صورت کامل در اختیار وی  قرار گیرد. طبق اعلان رسمی شرکت گوگل،  انتظار می رود این نرم افزار تا ماه آینده در دسترس عمومی قرار بگیرد. هم اکنون نیز برخی از کاربران نرم افزار Maps Local Guides قادرند دسترسی محدودی به این نرم افزار کاربردی داشته باشند.

به اعتقاد کارشناسان، نرم افزار Google Maps  در گذشته ای نه چندان دور به پیشنهاد جاذبه های گردشگری در مناطق مختلف می پرداخت، اما Google Trip تحولی در تکنولوژی سفر به حساب می آید.

منبع: expressبدون دیدگاه