بهترین بازی های اندروید که ساده ولی بسیار اعتیادآور هستند

Google Play پر از بازی هایی است که مطابق با هر سلیقه ای می باشد. در اینجا از چند بازی ساده اندروید یاد خواهیم کرد که بسیار ساده طراحی شده اند اما به شدت اعتیادآور هستند.

به گزارش کلیک، رشد سریع و حیرت آور بازی های گوشی های همراه افراد را از انتخاب بهترین و مناسب ترین بازی عاجز کرده است؛ امیدواریم در این مقاله اختصاصی از وب سایت کلیک بتوانیم بهترین انتخاب ها را کرده باشیم و در این انتخاب ها اشتباه نکرده باشیم.
Piano Tiles 2

۱
این بازی دنباله بازی پیانو تایل کلین مستر (Clean Master) است (در این بازی نباید به کاشی های سفید ضربه بزنید). پیانو تایل ۲ بازی جدید است و کیفیت صدا بهتری دارد. همچنین شامل رقابت جهانی است که باعث افزایش هیجان بازیکنان می شود.
قوانین این بازی ساده بسیار مشخص است و بازیکنان فقط باید بر روی کاشی سیاه ضربه بزنند و از وارد کردن ضربه بر قسمت های دیگر خودداری کنند.
این بازی را می توانید در فروشگاه Google Play به طور رایگان دانلود کنید.

Crossy Road

oie_42025591GR9DGJ0

این بازی توسط هیپستر ویل (Hipster Whale) گسترش یافت و یودو گیمز۱ (Yodo1 Games) آن را منتشر کرد. بازی به روش گرافیکی ۸ بیتی درست شده است اما هم چنان خوب به نظر می رسد.
بازیکنان بازی را با جوجه های ناهشیاری شروع می کنند که باید از جاده، رودخانه یا هر چیزی که سر راهش قرار می گیرد عبور کند. هدف بازی این است که تا جایی که می توان زنده ماند و به طلا رسید که کلیدی است برای آزاد کردن شخصیت های دیگر.
در آخرین به روز رسانی بازی، حالتی افزوده شده که چندین بازیکن می توانند به طور همزمان با هم بازی کنند. شیوه استفاده از این روش این گونه است که بازیکنان می توانند به یک شبکه وای فای وصل شوند و در لحظه با دو یا چهار نفر بازی کنند.
شما می توانید این بازی را به صورت رایگان از Google Play دانلود کنید. حجم فایل ۴۸ مگابایت است و کاربران باید برای بازی دستگاه اندروید ۴٫۰٫۳ یا بالاتر از آن داشته باشند.

Smash Hit

۳
اسمش هیت یک بازی اول شخص دالانی ساده است که توسط مدیاکر (Mediocre) توسعه یافت. در این بازی مسابقه ای، دو بازیکنان به طور نامحدود برای از بین بردن موانع باید به صفحه ضربه بزنند و شلیک کند. این ضربه زدن آن ها باعث شلیک و نابودی موانع می شود.
مهمات بازیکنان محدود است، از این جهت نباید گلوله هایشان را برای پیشبرد بازی به هدر دهند.
مدیاکر می گوید: “سفری تخیلی در دنیای دیگر، در حرکتی هماهنگ با صدا و موسیقی … و تخریب هر چیزی که بر سر راهتان است! این تجربه نیازمند تمرکز و زمان بندی است، نه برای این که با تمام سرعت به پیش روید، بلکه اشیا شیشه ای زیبایی که بر راهتان است را بشکنید.”
شما می توانید این بازی را به طور رایگان از Google Play دانلود کنید. اگر چه اسمش هیت پرداخت درون برنامه ای هم دارد و اگر کسی بخواهد پیشرفتش در بازی را حفظ کند می تواند آن را خریداری کند.
حجم فایل برای دانلود ۷۹ مگابایت است و می توانید آن را در دستگاه های اندروید ۲٫۳ و بالاتر بازی کنید.
Stack

oie_4202321rioVrrMi
استک یک بازی بی پایان پشته سازی از کچاپ است. بازیکنان باید در زمان مناسب ضربه بزنند و قطعات پشته را تا بلندترین ارتفاع ممکن روی هم قرار دهند. اگر بازیکنان در زمان نامناسب ضربه بزنند قطعه جدید در یک راستا با قطعات زیرین قرار نمی گیرد و همین کار پشته سازی را سخت می کند.
شما می توانید این بازی را به طور رایگان از Google Play دانلود کنید. حجم فایل ۲۶ مگابایت است و می توانید آن را در دستگاه های اندروید ۳٫۰ یا بالاتر بازی کنید.

Subway Surfers

۵
سابوی سرفر یک بازی بی پایان در ژانر دوندگی است که توسط کیلوو (Kiloo) بسط یافته و در ایران هم طرفداران بسیاری دارد. کیلوو می گوید: “با حداکثر سرعت از مترو عبور کنید و در برابر قطارهای پیشرو جا خالی دهید. به جیک کمک کنید، تریکی و بقیه اعضای گروه از دست پلیس و سگش فرار می کنند.
حجم این بازی رایگان ۵۶ مگابایت است و در دستگاه های اندروید ۴٫۰ و بالاتر خوانده می شود.

منبع: techtimes

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.