چگونه متوجه شویم کسی در واتساپ ما را بلاک کرده است؟

تصور کنید که کسی شما را در واتساپ بلاک کرده باشد. به این طریق می توانید از موضوع باخبر شوید.

کلیک – آیا تاکنون با یکی از مخاطبان تان در واتساپ اوقات بدی داشته اید؟ آیا آن ها کاملا شما را نادیده می گیرند؟ شاید شما را بلاک (مسدود) کرده اند و شما فقط با فرستادن پیام هایی که حتی به مقصد نمی رسند وقت خود را تلف می کنید. با توجه به سیاست های حفظ حریم خصوصی کاربران در واتساپ، شما هیچ وقت در جریان این که کسی شما را مسدود کرده است قرار نخواهید گرفت. خودتان باید جست و جوهایی انجام دهید تا حقیقت را بفهمید (شاید حقیقتی تلخ).
در این پست ۵ نشان مبنی بر بلاک شدنتان خواهیم گفت. اگرچه دلایل دیگری هم می تواند برای پاسخ منفی به این علائم وجود داشته باشد، اما زمانی که در کنار هم قرارشان دهید تایید کننده بلاک شدن تان هستند. بیایید ببینیم بلاک شده اید یا خیر.
علامت ۱: آخرین حضور
اگر متوجه شده باشید یک قسمت کوچک “آخرین حضور” در پایین اسم کاربران واتساپ وجود دارد که نشان می دهد آخرین بار کی در واتساپ آنلاین بوده است. این اطلاعات برای کاربر بلاک شده قابل مشاهده نیست و اگر شما نتوانستید این قسمت را در اسمی که به آن مشکوک هستید ببینید، احتمالا بلاک شده اید. اگرچه کاربر می تواند این اطلاعات را از هر کس دیگری هم که بخواهد مخفی کند، در نتیجه این امر به طور قطع تایید کننده بلاک بودن شما نمی باشد.

۱
علامت ۲: تصویر پروفایلش را بررسی کنید
اگر دیدید مدتی است که تصویر پروفایل کاربر مورد نظرتان به روز رسانی نشده (برای چند ماه) می تواند به این معنی باشد که شما بلاک شده اید. افراد بلاک شده نمی توانند تغییرات موجود در پروفایل را ببینند، در نتیجه اگر شما بلاک شده باشید نمی توانید هیچ تغییری را ببینید. البته اگر آن ها یکی از آن افراد تنبلی باشند که تمایلی به آپدیت پروفایل شان ندارند، در نتیجه این می تواند دلیل عدم تغییر پروفایل شان باشد.

ترفند مخفی واتساپ
علامت ۳: با آن ها تماس بگیرید
همچنین شما می توانید به طور مستقیم (در واتساپ) با آن فرد تماس بگیرید و ببینید تماس برقرار می شود یا نه. کاربران تماس افراد بلاک شده را دریافت نمی کنند، و اگر شما هیچ جوابی دریافت نکردید، می تواند دلیلی بر بلاک بودن شما باشد. از طرفی دیگر ممکن است آن ها به اینترنت وصل نبوده و در نتیجه تماسی دریافت نکرده باشند.

۳
علامت ۴: تایید این که پیام تان را دریافت می کنند
کاربران، همانند تماس، هیچ پیام فوری را از کاربر بلاک شده دریافت نمی کنند. اگر شما بلاک شده باشید می توانید آن را با علامت “دابل – چکی” که در کنار پیام تان وجود دارد بفهمید. یک علامت چک بیانگر این است که پیام تان ارسال نشده، دو علامت چک به این معنی است که پیام تان ارسال شده و رنگ آبی آن علامت نشان می دهد که پیام خوانده شده است. اگر آن ها شما را بلاک کرده باشند پیام تان هرگز به ایشان نمی رسد، و شما فقط یک علامت چک خاکستری در کنار پیام تان می بینید. دوباره، اگر آن ها به اینترنت دسترسی نداشته باشند، نمی توانند پیام تان را دریافت کنند، از این رو این علامت هم ۱۰۰ درصد تایید کننده بلاک بودن شما نمی باشد.

۴
علامت ۵: آن ها را به گروه دعوت کنید
اگر کسی شما را بلاک کرده باشد نمی توانید او را به هیچ گروهی دعوت کنید. نیازی نیست در گروهی که هستید آزمایش کنید، یک گروه جدید بسازید و فردی که مشکوک هستید شما را بلاک کرده دعوت کنید. اگر پیام خطا دریافت کردید که می گوید “نمی توان مخاطب را افزود”، ممکن است بلاک شده باشید.
تایید تمام علائم
اگر برای همه علامت های بالا با پاسخ منفی رو به رو شدید، به احتمال زیاد شما را بلاک کرده اند. اگر باز هم می خواهید ۱۰۰% مطمئن شوید، می توانید گوشی یکی از کاربران واتساپ را قرض بگیرید و شماره مشکوک تان را به آن اضافه کنید. سپس تمام علائم بالا را در دستگاه جدید بررسی کنید. اگر برای هر کدام از این علامت ها پاسخ مثبت دریافت کردید، در نتیجه متاسفانه شما بلاک شده اید. در غیر این صورت صبر کنید تا بزودی با شما تماس بگیرد.

 

آموزش راه اندازی واتس اپ وب

نتیجه گیری
شما می توانید برای اطمینان از این که مسدود شده اید یا نه، از علائم بالا استفاده کنید. اگر شما را مسدود کردند، احتمالا دلیل خوبی برای این کار داشتند، چرا که کاربران برای تمسخر کاربر دیگر او را مسدود نمی کنند. از این رو بهتر است دیگر ادامه ندهید و فکرتان را آزاد کنید یا اگر انتقام راضی تان می کند شما هم او را بلاک کنید (اگرچه متوجه این امر نخواهند شد). با نظرهایتان ما را مطلع کنید که آیا این اطلاعات در فهم بلاک بودن تان کمک کننده بوده است یا خیر.

منبع: maketecheasier

 

59 نظرات
 1. ف می گوید

  اگر کسی بلاک کرد شما هم برای همیشه بهتر بلاکش کنید این بهترین راه یک درصد فکر کنید به این قضیه ارزش خودتون رو پایین نیارید

  1. بدون نام می گوید

   گلم ارزش خودتو با اینکار پایین نمیاری اگه واقعا برات ارزش نداره نزار الکی بره تو لیست بلاک شدگان چون لیاقت اینم نداره!

 2. الهام می گوید

  خیلی اطلاعاتتون عالی و دقیق و به درد بخور بود ممنون از اطلاعاتتون

 3. میلاد می گوید

  عالی و کارآمد مرسی

 4. saray1120 می گوید

  سلام من به دوستم پیام دادم بعد سین زد جواب نداد بعد یه پروفایل گذاشت قربون صدقش رفتم سین زد جواب نداد بعد زنگ زدم بهش رد تماس زد بعد رفتم دیدم لسینش رفتع پروفایلشم رفتع یعنی بلاکم کردع؟ اخه مشکلی نداشتیم

  1. El می گوید

   منم همین اتفاق افتاده
   واقعا خنده داره

   1. علی می گوید

    عزیزم به این گوست شدن میگند رابطه تموم شده شخصیت طرف مقابلت انقدر ضعیفه که قدرت نه محترمانه رو نداره خودت رو اذیت نکن

 5. یاسی می گوید

  آیا میشه من اگر کسی رو بلاک کردم توی واتساپ ، و الان گوشیم رو میخوام عوض کنم ولی با همون شماره ، توی گوشی جدیدم واتساپ وصل کنم ، کسی که من بلاکش کردم میتونه بلاک نباشه و پیامش برام بیاد ؟ میتونه وقتی بلاکش کرده باشم برام پیام داده باشه . و الان چون دوباره واتساپ رو نصب میکنم پیاماش بیاد؟

 6. LR می گوید

  کسی که ما رو بلاک کرده میتونه وضعیت مارو ببینه ؟؟؟ یا نه ؟؟؟
  چون پروفایل ما واسش قابل دیدن هست؟؟؟

  1. محمد می گوید

   اگر توی یک گروهی پیام بدم که یک نفر که من رو بلاک کرده توی اون گروه باشه بعد واسه من توی قسمت اطلاعات پیام میاد که اون طرف پیام رو خونده ؟
   یعنی از این طریق میشه فهمید که اون من رو بلاک کرده یا نه ؟

 7. رویا گلزار می گوید

  سلام اگر کسی منو بلاک کرده.. پروفایلش نمیاد واسم اما وضعیتش میااد؟

  1. باران می گوید

   ن وضعیتشم قابل مشاهده نیس

 8. Sasa می گوید

  خوب بود

 9. آیدا می گوید

  سلام چطور میتونم متوجه بشم مخاطبم منو تو واتس اپ وضعیتشو مخفی کرده ؟؟

 10. نگار می گوید

  اگر اسم کاربرى مخاطب نیاد یعنى بلاک شدیم؟

 11. محمد علی رضای می گوید

  منو بلاک کرده راه حلی است که از بلاک بیرون شه حسابم

 12. روزبه می گوید

  سلام به همه دوستان اگه هر کسی بلاکتون کرد.فرق نمیکنه چه پسر چه دختر. نیازی نیست فکرتون رو مشغول کنید. آرامش خودتان رو حفظ کنید. شب زود بخوانید.که صبح زود بیدار شید.سعی کنید ناشتا نخرده، همچین عصبی به یاد آهنگ قیصر کفشاتنو بالا بکشید برید در خونشون.گوشیش رو بگیرید بزنید زمین خورد کنید.تا خودش باشه از این کارها نکته.این روزها هم سخت گوشی به دست میاد.

  1. هالووین می گوید

   مرسی روزبه :))))

 13. جودی هاپس و نیک وایلد می گوید

  مرسی واقعا اطلاعات عالی بودن
  من متوجه شدم یکی مسدودم کرده یکی از دوستام بود ولی رفتم دم در خونشون قشنگ حسابش و رسیدم

 14. Parsa می گوید

  بلاااااااک شدم

 15. علی می گوید

  به نظرم هرکه بلاک کرد .بلاکش کن نه فقط واتس آپ او کل زندگیت بزنش لیست سیاه

  1. M.Z می گوید

   سلام کسی فک میکنم منو بلاک کرده پروفایل و وضعیت و بازدیدش واسم نمیاره ولی وقتی زنڭ میزنم زنگ میخوره و جواب نمیده ایا یعنی بلاکم کرده??چیکار کنم ک از بلاک ازاد شم?

 16. آرنگ می گوید

  خیلی مزخرفه ..انگار باید صد تا مرحلهبریم تا بفهمیم بلاک هستیم یا نه،تلگرام راحته وقتی بلاک شدی مشخصه..با اینستا
  واتس اپ خیلی نفتیه کلا

 17. امیر می گوید

  دوستان عزیز اگه کسی بگه من وات ساپم رو دلیت اکانت کردم .دلیل خوبیه برای اینکه به شما نگه بلاکت کردم

 18. ع می گوید

  اگه تو گروهی باشم و کسی رو بلاک کرده باشم ایا میفهمه؟

 19. Judith می گوید

  Hello there, You have done an excellent job. I will definitely digg it and personally suggest to
  my friends. I am confident they will be benefited from this web site.

  my website … sbobet88

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.