شیفر

با Logitech خودروی خود را هوشمند کنید

این محصول برای رانندگانی که خودروی آن‌ها مجهز به صفحه لمسی نیست، بسیار مطلوب است.

به گزارش کلیک، محصول جدید شرکت Logitech که Logi ZeroTouch نام دارد، قابی است که بر روی داشبورد خودرو قرار می‌گیرد و به مالک گوشی اندرویدی اجازه می‌دهد تا وسیله هوشمندی را به خودروی خود اضافه کند. با این کار قابلیت‌های زیادی در اختیار راننده قرار خواهد گرفت که از جمله آن‌ها می‌توان به صادر کردن دستورات مختلف، گوش دادن به پیام‌های متنی و پاسخ‌گویی به آن‌ها و اجرا کردن نرم‌افزارهای مورد نیاز اشاره کرد.

ZeroTouch به همراه یک نرم‌افزار رایگان کار می‌کند و زمانی که تلفن هوشمند بر روی این محصول که روی داشبورد قرار دارد، گذاشته می‌شود به صورت خودکار نرم افزار اجرا می‌شود. در واقع این نرم‌افزار این امکان را فراهم می‌کند تا راننده خودرو به هر چیزی که مورد نیاز آن است دسترسی پیدا کند. از تماس‌های صوتی گرفته تا اجرای یک موزیک در Spotify و یا دریافت مسیر از Google Maps .

این دستگاه می‌تواند به داشبورد یا یک شکاف یا درزی که در ماشین وجود دارد، متصل شود. هم‌چنین ZeroTouch مناسب خودروهایی است که فاقد صفحه لمسی هستند که این صفحات لمسی از محصولاتی مانند Apple Car Play یا Android Auto پشتیبانی می‌کنند. بنابراین این محصول کاربرد بسیاری خوبی می‌تواند برای رانندگان این نوع خودروها داشته باشد.

Bracken Darrell رئیس و مدیر‌اجرایی Logitech طی بیانیه‌ای اعلام کرد: ماشین‌های جدید می‌توانند به‌خوبی تجربه و لذت ماشین‌های لوکس را برای رانندگان به وجود آورند. اما هنوز ده‌ها میلیون ماشین قدیمی در جاده‌ها وجود دارد که فاقد امکانات این‌گونه ماشین‌های جدید هستند.

از آن‌جایی که ما به دنبال راه بودیم تا محصولی تولید کنیم که نیاز کاربران را به طور منطقی حل کند، به این نتیجه رسیدیم که، فرصتی وجود دارد تا ماشین‌های قدیمی را به ماشین‌های مجهز به صفحات لمسی تبدیل کنیم. نتیجه این تحقیق و پژوهش محصولی است به نام ZeroTouch . قابی هوشمند به همراه نرم‌افزاری که با یک‌دیگر بهترین امکانات را در اختیار شما قرار خواهند داد. به عبارت دیگر شما به راحتی می‌توانید کارهای خود را با صدور فرامین صوتی انجام دهید بدون آن‌که نیاز باشد تا لحظه‌ای چشم از جاده بردارید. ما بر این معتقدیم که ZeroTouch نقش بسیار ضروری در کاهش و جلوگیری از تصادفات رانندگی بازی می‌کند. زیرا دیگر نیازی نیست تا راننده برای ارسال پیام به گوشی خود خیره شود و چشم از جاده بردارد یا در هنگام صحبت کردن ناخودآگاه به اطراف خود نگاه کند و تمرکز خود را از دست دهد.

zerotouch

دولت ایالات متحده و شرکت‌هایی که در زمینه فناوری فعالیت می‌کنند مدت‌های طولانی است که سخت در حال کار بر روی حل مشکل عدم تمرکز در هنگام رانندگی هستند که سالانه منجر به تصادفات زیاد و حوادث منجر به مرگ در جاده‌ها می‌شود. بعضی افراد بر این معتقدند که هر چیزی که باعث شود تا یک راننده تمرکز خود را از دست بدهد و دید خود را از جاده بردارد، به عنوان یک عامل اختلال‌گر به حساب می‌آید. از عوض کردن موج رادیو گرفته تا غذا خوردن پشت فرمان خودرو. اما استفاده از این محصول جدید شرکت Logitech که مجهز به سیستم دریافت فرامین صوتی است احتمالا بهتر از پایین آوردن سر و نگاه کردن به گوشی است که در دست خود دارید یا بر روی پاهای خود گذاشته‌اید.

در حال حاضر Logi ZeroTouch تنها برای سیستم‌عامل اندورید قابل دسترس است. البته بر اساس گفته‌های Logitech احتمالا این محصول برای سایر پلتفرم‌ها نیز عرضه خواهد شد.

پیش فروش محصول ZeroTouch Dashboard در آمازون آغاز شده است. این محصول با رنگ سیاه قیمتی معادل ۷۰ دلار دارد. هم‌چنین محصول دیگر این شرکت به نام ZeroTouch Air Vent که در رنگ‌های قرمز، سفید و سیاه تولید شده است، ۴۰ دلار قیمت دارد. البته هر دو محصول در سایت Logitech.com موجود هستند. اما Air Vent در سایت Logitech با قیمت ۶۰ دلار به فروش گذاشته شده است.

منبع: in.pcmag

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.