Unravel به یک مجموعه تبدیل می شود!

همیشه بازی های اکشن و جهان باز جز بهترین عناوین ویدیویی به حساب نمی آیند و بزرگ بودن آن ها همیشه ملاک بهترین بودن نیست بلکه در میان این عناوین، برخی از بازی ها که تنها ایده آن ها جالب هستند، می تواند فروش خوبی را تجربه و نظر بسیاری از گیمرها را به خود جلب کنند. بازی بی نظیر Unravel نیز جز این عناوین به حساب می آید و با ایده بسیار زیبا و خلاقانه خود، موفقیت دیگری را برای کمپانی الکترونیک آرتز به ارمغان آورد. حال از آنجا که هر کمپانی برای افزایش میزان درآمد خود به ساخت ادامه و دنباله عناوین موفق خود روی می آورد، گویا در آینده شاهد عرضه نسخه دوم بازی Unravel نیز خواهیم بود. این خبر چندی پیش توسط کمپانی الکترونیک آرتز تایید شد. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

به گزارش کلیک، در اوایل سال میلادی جاری، استودیوی کلد وود به کمک کمپانی شناخته شده الکترونیک آرتز اقدام به انتشار بازی Unravel کرد. خوشبتاخته این عنوان پازلی به خوبی در میان گیمرهای سراسر جهان جا گرفت به طوری که کمپانی الکترونیک آرتز برای ساخت نسخه دوم این بازی با استودیوی کلد وود به توافق رسیده است و گویا این بازی AAA، به یک مجموعه تبدیل خواهد شد. روز گذشته، کمپانی بزرگ EA خبر به توافق رسیدن با استودیوی CeoldWood Interactiv را تایید کرد و پس از آن، وب سایت معتبر و مشهور گیم اینفورمر نیز خبر ساخت دنباله بازی Unravel را عرضه کرد.

آقای پاتریک سودرلند (Patrick Soderlund)، رئیس کل استودیوی Electronic Arts در خصوص همکاری شرکت خود با استودیوی کلد وود برای عرضه نسخه های بعدی بازی Unravel اعلام کرد:

ما در کمپانی الکترونیک آرتز بسیار علاقه داریم که با تیم های بازی ساز خلاق در استودیوی بازی سازی خودمان و دیگر استودیو های بازی ساز همکاری کنیم. به همین خاطر، امروز با افتخار اعلام می کنم که اخیرا توافق نامه جدیدی میان کمپانی الکترونیک آرتز و استودیوی خلاق کلد وود برای کار بر روی پروژه بعدی آن ها صورت گرفته است.

ما به آینده نگاه می کنیم و زمانی که وقت مناسب را یافتیم، اطلاعات بیشتری را در اختیار کاربران و علاقه مندان قرار می دهیم. کمپانی الکترونیک آرتز بسیار هیجان زده است چرا که می تواند همکاری خود با استودیوی آقای مارتین ساهلین (رئیس کل بخش نوآوری کلد وود) و اعضای کارکنان آن ادامه دهد و بار دیگر، شاهد زنده شدن ماجراجویی های جدیدی خواهیم بود.

ممکن است در رویداد اخصاصی کمپانی الکترونیک آرتز به نام EA Play که به صورت خصوصی در شهر لندن انگلستان و لس آنجلس ایالات متحده آمریکا برگزار می شود، از عناوین جدید خود همانند تایتانفال ۲، فیفا ۱۷، Mass Effect Andromeda و بتلفیلد ۱ و نسخه جدید بازی Unravel و… رونمایی کند. البته توجه داشته باشید که کمتر از یک ماه دیگر، نمایشگاه بزرگ E3 2016 برگزار خواهد که کمپانی الکترونیک آرتز به صورت جداگانه کنفرانسی نخواهد داشت. اما دو کمپانی سونی و مایکروسافت ممکن است در کنفرانس های خود از نسخه دوم این بازی رونمایی کنند. اگر چه احتمال این اتفاق بسیار کم است!

استودیوی نسبتا کوچک سوئدی CeoldWood Interactiv پس از مطرح کردن ایده های خود در قالب بازی Unravel، کمپانی الکترونیک آرتز وظیفه انتشار این بازی ویدیویی را برعهده گرفت! شخصیت اصلی بازی که توسط یک نخ ساخته شده، به بررسی جهان اطراف خود می پردازد. البته در میان حرکت این شخصیت دوست داشتنی (که نام وی Yarny است)، نخ آن به زمین ریخته و گیمرها باید توجه داشته باشند که این میزان نخ نباید به اتمام برسد و در برخی ایستگاه ها، تمامی نخ های روی زمین را جمع آوری کنند تا میزان نخ بدن شخصت یارنی را به صورت متعادل حفظ کنند. در ابتدا تصور می شد که حرکت این شخصیت حرکات بسیار ساده ای است اما پس از عرضه بازی متوجه شدیم که گیمرها و بازیکن ها قادر به حرکات پیچیده ای نیز هستند و برای ادامه مسیر خود، باید معماهای خیلی پیچیده ای را حل کنند که همین امر به جذابیت بازی افزوده می کند. بازی Unravel در تاریخ ۹ فوریه سال ۲۰۱۶ مصادف با سه شنبه ۲۰ بهمن ماه سال ۱۳۹۴ برای کنسول های Xbox One و PlayStation 4 و همچنین کامپیوترهای شخصی توسط کمپانی نامدار Electronic Arts منتشر خواهد شد.

در پایان این گزارش، دیدگاه شما در خصوص بازی زیبای Unravel چیست؟ آیا شما نسخه اول این عنوان را تجربه کرده اید؟ این عنوان ویدیویی خلاق را چگونه ارزیابی می کنید؟ چه انتظاراتی از نسخه های بعدی این مجموعه دارید؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خودتان را در رسانه بزرگ کلیک به اشتراک بگذارید.

منبع: Gamespotبدون دیدگاه