موتور جستجوی تخصصی برای صاحبان کسب‌وکار

ThoughtSpot که نوعی گوگل برای تحلیل داده‌ها در یک کسب و کار است، در سری c بودجه ۵۰ میلیون دلار جذب کرده است زیرا فناوری آن واقعا عالی است.

به گزارش کلیک، هوش تجاری، وقت‌گیر و مشکل‌ساز است و از نیازمند تحلیل‌گران نابغه نیز هست. ThoughtSpot به شما کمک می‌کند تا از شر این موارد راحت شوید. با استفاده از یک رابط که بسیار شبیه جستجوی معروف گوگل است، نرم‌افزار شرکت قادر خواهد بود داده‌های فروش، اطلاعات دسته‌بندی محصول خاص و تقریبا هرچیز دیگری را که فرد نیاز دارد بداند را به‌دست خواهد آورد.

کار بسیار ساده‌ای به‌نظر می‌رسد، اما انجام یه جستجو در انواع مختلف داده‌های ساختارمند چندان کار ساده‌ای نیست.

thoughtspot (1)

آجیت سینگ بنیان‌گذار و مدیرعامل ThoughtSpot گفت “در آینده کسب و کارها نمی‌توانند روزها و هفته‌ها صبر کنند تا اطلاعات مورد نیاز به دستشان برسد. و تیم‌های تحلیل‌گر در آینده دیگر منبع گزارش نخواهند بود. ما یک سناریوی برد ـ برد برای هر دو گروه نوشته‌ایم. صاحبان کسب و کار داده‌های مورد نیاز را فورا دریافت می‌کنند تا بتوانند تصمیم‌گیری کنند و تیم تحلیل‌گر می‌تواند روی تحلیل‌های پیشرفته‌تر تمرکز کند.”

افراد ممکن است بتوانند پاسخ سوالاتشان را با جستجو پیدا کنند اما با وجود هزینه سالانه بسیار بالا و فعالیت افراد و کار بر روی نرم‌افزارهای مختلف همچنان مشل ساز است. همچنین این شرکت شکاف موجود برای استفاده راحت کاربر را برطرف کرده و معتقد است سرعت انتقال بصری و تحلیل جستجوها یک استاندارد جدید برای دسترسی به داده‌ها ایجاد کرده است.

این شرکت جزییات زیادی از اعداد و ارقام خود، به جز درصد درآمد خود ذکر نکرده است. اما اعلام کرده است که در نظر دارد برنامه فروش و بازاریابی خود را در سراسر دنیا توسعه داده و به تحقیق توسعه بیشتر به‌پردازد.

منبع: techcrunchبدون دیدگاه