عدم سازگاری واقعیت مجازی Daydream گوگل با گوشی ها

آیا شما منتظر هستید تا واقعیت مجازی گوگل را بر روی گوشی خود امتحان کنید؟ اما متاسفانه این امکان وجود ندارد زیرا گوگل اعلام کرده است که گوشی های هوشمند موجود ” به احتمال زیاد ” با پلتفرم واقعیت مجازی اندرویدی کار نخواهند کرد.

به گزارش کلیک، کلای باوور، رئیس بخش واقعیت مجازی شرکت Mountain View در کالیفرنیا اعلام کرد که به احتمال زیاد در هنگام عرضه پلتفرم Daydream هیچ گوشی سازگاری با آن وجود نخواهد داشت.
او می گوید ما قصد داریم کار با کیفیتی انجام دهیم و برای این که این اتفاق روی دهد باید تمام شرکت ها کاملاً با آن هماهنگ باشند. بنابراین به هواداران واقعیت مجازی توصیه می کنم که چند ماه برای خرید گوشی بعدی خود صبر کنند و یک گوشی سازگار با Daydream را خریداری کنند.
لازم است به این نکته اشاره کنیم که گوگل هنوز مشخصات دقیق حداقلی مورد نیاز یک گوشی برای سازگاری با Daydream را به طور عمومی بیان نکرده است.
در حال حاضر از بین تمام گوشی های پرچم دار موجود فقط Nexus 6P از Daydream پشتیبانی می کند، اما آن نیز در حال توسعه است – و درباره این که آیا این گوشی بعد از عرضه رسمی پلتفرم واقعیت مجازی مورد پشتیبانی این پلتفرم خواهد بود یا خیر، هیچ اظهار نظر رسمی بیان نشده است.

منبع:msnبدون دیدگاه