اعلام نام نهایی اندروید N طی چند هفته آینده

گوگل اعلام کرد که به زودی از نام نهایی اندروید N رونمایی خواهد کرد. در آغاز رویداد I/O، تیم توسعه دهندگان اندروید از کاربران آن تقاضا کردند که برای نسخه جدید اندروید که با نام موقت اندروید N شناخته می‌شود، یک نام مناسب پیشنهاد بدهند. گوگل سپس یک صفحه نام‌گذاری اینترنتی به این کار اختصاص داد تا کاربران بتوانند اسامی پیشنهادی خود را در آنجا ثبت کنند.

به گزارش کلیک، هنوز اما مشخص نیست که آیا این کمپانی نام آخرین نسخه از سیستم عامل موبایلی خود را بر اساس پرتکرارترین نام پیشنهادی انتخاب خواهد کرد یا برحسب سلیقه یکی از اسامی پیشنهادی را برخواهد گزید. با این حال، اگر هم‌اکنون به صفحه نام‌گذاری سر بزنید خواهید دید که فرصت ارسال نام پیشنهادی به اتمام رسیده است.

تیم اندروید از طریق توییتر اعلام کرد که از نام جدید اندروید N طی چند هفته آینده رونمایی خواهد کرد. عبارت “چند هفته” بیانگر تاریخ مشخصی نیست، اما می‌توانیم انتظار داشته باشیم که نام قطعی اندروید N تا پایان ماه میلادی جاری یا در اوایل ماه آینده اعلام شود.

نسخه‌های پیشین اندروید بر اساس اسامی دسرها نام‌گذاری شده بودند، اما بسیاری از پیشنهادات نمایش داده شده بر روی صفحه نام‌گذاری اندروید که توسط کاربران ارسال شده‌اند، از این اسامی فاصله گرفته‌اند. با این وجود، نام‌هایی از قبیل Noodles (پاستا) و حتی Naan (نان) نیز در میان این اسامی مشاهده می‌شوند.

منبع: Androidauthorityبدون دیدگاه