بدون اجرای اینستاگرام هم می توانید تصاویر را در آن منتشر کنید

 

کاربرانی که به تازگی نرم افزار اینستاگرام را بر روی سیستم عامل IOS  به روزرسانی کرده اند، قابلیت جدیدی از این نرم افزار را دریافت کرده اند، که با اضافه شدن یک گزینه به منوی اشتراک گذاری، امکان ارسال عکس ها و ویدئوها بدون نیاز به اجرای نرم افزار اینستاگرام را ممکن ساخته است.

 

به گزارش کلیک، در دنیای شبکه های اجتماعی نرم افزار اینستاگرام را می توان جز محبوب ترین نرم افزارها در به اشتراک گذاری تصاویر و ویدئوها دانست. نرم افزاری با ۳۰۰  میلیون کاربر در سراسر جهان با ویژگی های منحصر بفرد. به تازگی این نرم افزار محبوب در نسخه جدید خود بر روی سیستم عامل IOS ، ویژگی را برای کاربران خود در نظر گرفته است تا بدون نیاز به اجرای برنامه تنها با انتخاب گزینه اینستاگرام در منوی اشتراک گذاری عکس ها و ویدئوها را در این شبکه اجتماعی به اشتراک بگذارند.

همچنین در این اقدام جدید اینستاگرام، کاربر می تواند در حین بارگذاری تصاویر متن دلخواه را در قالب کپشن به تصاویر و ویدئوها اضافه کند. تمامی امکانات موجود در اینستاگرام با این روش در اختیار کاربر قرارگرفته است، بارگذاری، نوشتن کپشن و … تنها امکانی که در آن کاربر مجبور به اجرای نرم افزار اینستاگرام است، انتخاب فیلترهای مورد نظر برای تصاویر است.

به منظور دسترسی به این ویژگی تازه نرم افزار اینستاگرام، کافیست این نرم افزار را بر روی سیستم عامل اندروید خود به نسخه ۸٫۲ بروزرسانی کرده سپس نرم افزار را اجرا کنید. از این پس تنها با مراجعه به گالری تصاویر، Photos app، Google Photos و  official Reddit app قادر خواهید بود بدون نیاز به اجرای اینستاگرام تصاویر و ویدئوهای دلخواه خود را در این شبکه اجتماعی به اشتراک بگذارید. کافیست تصویر مورد نظر را در برنامه های ذکر شده انتخاب کرده، گزینه اشتراک گذاری (share) را انتخاب کنید و با دیدن لوگوی اینستاگرام و انتخاب آن مطلب مورد نظر را بر روی این شبکه اجتماعی محبوب بارگذاری کنید.

بسیاری از اپلیکیشن های مستقل موجود بر روی سیستم عامل IOS، پس از تغییرات در نسخه ۸ با تحولی عظیم در به روزرسانی های پیش رو به این سیستم عامل بازگشتند. از جمله این اپلیکیشن های مستقل می توان به Facebook, Twitter, Flickr, ، Vimeoاشاره کرد که با اضافه شدن میانبری بر روی منوی اصلی تصاویر و اشتراک گذاری را برای کاربران سهولت بخشیده اند.

همچنین کاربران سیستم عامل  IOS قادر خواهند بود  برای دریافت آخرین نسخه بروزرسانی اینستاگرام به App Store مراجعه کنند تا ازین پس از ویژگی های تازه این اپلیکیشن بهره مند شوند.

منبع: msnبدون دیدگاه