E3 2016: بخش داستانی وارد مجموعه FIFA شد

همانند یه بازیکن واقعی تمام مسایل را تجربه کنید و در طول این مسیر به یک ستاره تبدیل شوید!

به گزارش کلیک، شرکت EA تریلر جدیدی از بازی فیفا ۱۷ منتشر کرد. این تریلر نه تنها نشان‌دهنده کیفیت بالای موتور بازی‌سازی Frostbite است بلکه حالت جدیدی از بازی را که اصطلاحا Journey نامیده می شود، به شما نشان خواهد داد.

در واقع در فیفا ۱۷ داستان‌پردازی جدیدی وجود دارد که حالت سینمایی به خود گرفته است. در این داستان شما به عنوان یک بازیکن تازه وارد شروع به بازی کردن در لیگ می‌کنید و امیدوار خواهید بود تا به مرور زمان رشد کرده و حرفه‌ای شوید تا به لیگ‌های بزرگ راه پیدا کنید.

در متن زیر توضیحات رسمی که از طرف شرکت EA بیان شده است را می‌خوانید:

برای اولین بار در فیفا، به عنوان یک بازیکن آینده‌دار در لیگ فوتبال انگلستان داستان زندگی خود را رقم بزنید. Alex Hunter می‌گوید: شما در هر باشگاهی که دوست دارید، می‌توانید بازی کنید. در کنار بهترین ستارگان دنیای فوتبال و زیر ذره‌بین مدیران معتبر باشگاه‌ها. دنیای جدید خود را در حالی که در طول این مسیر با پستی و بلندی‌های زیادی روبرو می‌شوید در فیفا تجربه کنید.

به وسیله Journey شما با تجربیات و زندگی واقعی یک بازیکن در لیگ انگلستان آشنا خواهید شد و در حقیقت این حالت از بازی شما را در درون جریان زندگی واقعی یک بازیکن قرار خواهد داد. این مدل از بازی یک جریان سینمایی است که متاثر از بازیکنان واقعی، شخصیت‌ها، موقعیت‌های متفاوت و رویدادهایی است که برای شما رخ می‌دهد و شما  هرگز تاکنون آن‌ها را تجربه نکرده‌اید. در این بازی جدید تجربیاتی را بدست خواهید آورد که تنها در فیفا ۱۷ قابل مشاهده است.

فیفا ۱۷ در تاریخ ۲۹ سپتامبر ۲۰۱۶ برای کامپیوترهای شخصی، کنسول پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان، پلی‌استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ عرضه خواهد شد. در کنار این شیوه جدید بازی، منتظر بسیاری از تغییرات جدید دیگر در فیفا ۱۷ امسال باشید.

منبع: Attack of the Fanboyبدون دیدگاه