گوشی هوشمند خود را به گوشی ماهواره ای تبدیل کنید

در بسیای از مناطق آنتن دهی تلفن های همراه ضعیف است و باعث از دست دادن تماس های دریافتی تان می شود. اما اگر تلفن همراه خود را به تلفن ماهواره ای تبدیل کنید، دیگر هیچ تماسی را از دست نخواهید داد.

کلیک- به تازگی مشخص شد که در بالای کوه اورست هم تلفن های همراه آنتن می دهند اما در برخی از نقاط محل زندگی ما خبری از آنتن نیست و در این نقاط کور، آنتن گوشی شما از بین می رود. یکی از راه هایی که می توانید با آن از پر بودن آنتن گوشی خود در هر مکانی مطمئن شوید این است که یک تلفن ماهواره ای داشته باشید. اما اکنون راه حلی برای شما آورده ایم که می تواند تلفن هوشمندی که در دست دارید را به تلفن ماهواره ای تبدیل کند. برای این کار شما به دستگاه Thuraya SatSleeve نیاز دارید.

با استفاده از این قطعه نه تنها که همیشه برای برقراری تماس و ارسال پیام کوتاه آنتن دارید، بلکه با استفاده از آن قادر خواهید بود که در وب جست و جو کنید و ایمیل ارسال کنید.

البته گفتن این نکته ضروری است که برقراری تماس و ارسال ایمیل با گوشی های ماهواره ای هزینه بیشتری دارد و با توجه به مکان شما هزینه آن بسیار بیش تر از حد معمول خواهد بود. اما مطمئن باشید در شرایطی که آنتن ندارید و نیاز به برقراری تماس دارید، هزینه آن برای شما مهم نخواهد بود و ارزش آن را خواهد داشت.

این قطعه به دو صورت در بازار موجود است

برای کوشی های iphone

آداپتوری برای iphone5/5s در داخل بسته وجود دارد و برای گوشی های iphone4/4s و iphone6/6s هم می توانید به مرکز سرویس Thuraya مراجعه کنید و از آن جا دریافت کنید..

برای گوشی های android

آداپتوری برای Samsung galaxy s4 در داخل بسته وجود دارد و برای دریافت آداپتور گوشی های Samsung galaxy s3 و s5 به مرکز سرویس Thuraya مراجعه کنید.

درون این قطعه باطری قابل شارژی وجود دارد که عمر باطری گوشی هوشمند تان را افزایش می دهد و در مواقعی که به برق دست رسی ندارید از طریق انرژِی خورشیدی شارژ می شود.

قیمت SatSleeve گران است و تقریبا با قیمت ۴۹۹ دلار می توانید آن را تهیه کنید اما در مکان هایی که خبری از آنتن نیست و به آنتن دهی نیاز داری، بسیار کار آمد است و ارزش آن را درک خواهید کرد.

منبع: zdnet۲ دیدگاه

عباس راستی

سلام چگونه باخط همراه اول وایرانسل بااستفاده ازگوشی ماهواره ای تماس برقرارکنم ویاپیامک ارسال کنم؟ چقدربایدخطم شارژ داشته باشد؟

پورحسین

سلا یک عدد کاور ماهواره ای سامسونگ میخوم قیمت چنده گوشیم اس ۷ اج میباشد ۰۹۱۱۲۵۹۲۹۳۹