E3 2016: نسخه جدید بازی State of Decay معرفی شد

همان طور که اطلاع دارید، کنفرانس کمپانی بزرگ مایکروسافت همچنان ادامه دارد و دقایقی پیش، از نسخه دوم بازی مورد انتظار و پرطرفدار State of Decay رونمایی شد. از آن جا که در ابتدای مراسم، کمپانی بزرگ مایکروسافت از برنامه جدیدی به نام Xbox Play Anywhere رونمایی کرد، این عنوان ویدیویی برای برای رایانه های شخصی و کنسول نسل هشتم ایکس باکس وان عرضه خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

به گزارش کلیک، شرکت مایکروسافت دقایقی پیش در کنفرانس مطبوعاتی خود، از نسخه دوم بازی State of Decay رونمایی کرد. همچنین سخن گوی این شرکت، تاریخ انتشار بازی را، سال آینده میلادی اعلام کرد و گویا برای تجربه این عنوان ویدیویی، باید تا سال آینده (۲۰۱۶) صبر کنیم.

بخش هیجان انگیزی که در طول نمایش بازی، مشاهده کردیم، بخش Co-Op (چند نفره) است که در نسخه دوم بازی State of Decay وجود دارد. البته هنوز سازندگان این عنوان ویدیویی، به صورت واضح از وجود بخش Co-Op (چند نفره) صحبتی نکردند و تنها با انتشار جمله ای، شک و شبهاتی را به راه انداختند.

سازندگان در طول کنفرانس کمپانی مایکروسافت اعلام کردند:

هیچ کس نمی تواند به تنهایی زنده بماند…

http://click.ir/wp-content/uploads/2016/06/free-state-decay-hd-desktop-wallpaper.jpg

همان طور که مشاهده کردید، متاسفانه تاریخ دقیق این بازی مشخص نشده و تنها سال عرضه آن، توسط منابع رسمی اعلام شده است. در صورت انتشار هر گونه خبر جدید، رسانه کلیک به پوشش کامل خود ادامه می دهد. همراه رسانه کلیک باشید…

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با نسخه دوم بازی State of Decay چیست؟ طبق تصاویر و ویدیو های منتشر شده، شما این عنوان جدید را چگونه ارزیابی می کنید؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خودتان را در رسانه بزرگ کلیک به اشتراک بگذارید.

منبع: Gamespotبدون دیدگاه